Mecze

Lekko, łatwo i przyjemnie. United gromi u siebie Norwich.

Manchester United pewnie pokonał u siebie 4-0 Norwich. Bramki dla Czerwonych Diabłów zdobywali dwie Marcus Rashford, Anthony Martial oraz Mason Greenwood.

10′ Pierwsze 10 minut należało do United, efektowne próby dryblingu Pereiry i Rashforda, ale nadal bez korzystnej sytuacji bramkowej.

15′ Ładna akcja United, Pereira zgrywa przed pole karne do włączającego się Williamsa, ten decyduje się na strzał, ale posyła piłkę wysoko nad bramką.

27′ GOL! 1-0 dla United! Rashford! Piękne podanie Maty ze skrzydła, do Rashforda, któremu pozostało już tylko skierować piłkę do siatki! Prowadzimy!

28′ United idzie za ciosem, Pereira dostaje piłkę na 16 metr, strzela, ale za lekko i prosto w Krula.

31′ Rashford próbuje z daleka, łapie Krul.

44′ Kontra Norwich i pierwszy strzał, który od razu mógł się skończyć golem! Fantastycznie obronił strzał w długi róg Cantwella David De Gea!

51′ GOL! 2-0 dla United, Rashford podwyższa prowadzenie z rzutu karnego! Brandon Williams wywalczył rzut karny, a Marcus świetnie go wykorzystał.

54′ GOL! 3-0! Szybko dołożona kolejna bramka! Tym razem Martial! Juan Mata dogrywa świetną piłkę, notując drugą asystę, a Martial świetnie uderza glową!

58′ Pereira świetnie zagrywa wzdłuż bramki, do Williamsa, któremu pozostało już tylko strzelić do pustej bramki na 4-0, ale z około 4 metrów, fatalnie przestrzelił!

76′ GOL! 4-0! Greenwood po wejściu z ławki, pokonuje Tima Krula! Rezerwowy przyjął, poprawił i uderzył z lewej nogi w długi róg, po ziemi, nie dając szans golkiperowi!

86′ Zimmermann próbuje z daleka, spokojnie łapie De Gea.

90+2′ Świetne podanie Gomesa do Maty, który opanowuje piłkę i strzela mocno, ale w boczna siatkę.

MANCHESTER UNITED 4:0 NORWICH

Bramki: 27′ Rashford  51′ (k) Rashford 54′ Martial 76′ Greenwood

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Williams, Fred, Matić, Pereira (71′ Greenwood), Martial (80′ Gomes), Rashford (59′ James), Mata

Norwich: Krul, Aarons, Hanley, Zimmermann, Byram, Tettey, Vranic (65′ Amadou), Buenida, McClean, Cantwell, Idah (65′ Hernandez)