United znów lepsze w derbach Manchesteru!

Manchester United pokonał 2-0 Manchester City w dzisiejszych derbach rozgrywanych na Old Trafford. Bramki na wagę 3 punktów zdobyli Anthony Martial i Scott Mctominay

10′ – Było blisko. De Gea pięknie broni strzał Sterlinga.

13′ Matic doskonale uprzedza Aguero ratując United.

16′ Bruno znalazł Jamesa, ten jednak uderza za lekko w doskonałej sytuacji.

22′ Martial świetnie odnajduje się pod bramką Edersona, ale uderza w Otamendiego.

24′ James wywalcza rzut wolny kilkanaście metrów od bramki Edersona.

27′ Martial znalazł się w świetnej sytuacji, uderzał zamiast podać do niekrytego Bruno.

29′ GOOOOOOOOOOLLLLL!!! MARTIAAAAAAAL!!

42′ Sędzia pokazuje żółtą kartkę Fredowi za symulowanie faulu, tymczasem to powinien być karny!

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

47′ Aguero trafia do siatki, ale sędzia pokazuje pozycje spaloną. Sprawdzamy VAREM, nie ma gola.

48′ Ederson stworzył niebezpieczną sytuację dla Martiala, a ten wpadł do bramki zderzając się niebezpiecznie ze słupkiem.

53′ Mogła być dobra sytuacja dla Jamesa, ale sędzia zdecydował że Martial faulował Fernandinho.

55′ Foden uderza groźnie zza pola karnego, ale De Gea przebija piłkę nad bramką.

57′ Cancelo fauluje Williamsa i ogląda za to żółtą kartkę.

60′ Dwie zmiany w City, Jesus i Mahrez wchodzą za Aguero i Bernardo Silvę.

62′ Dobry rajd Jamesa, ale niedokładnie dośrodkował do Martiala.

63′ Dobra akcja City, ale niedokładnie uderzył Foden.

65′ Matic fauluje Fodena na 25-metrze.

70′ Świetny rajd Jamesa, uderza i Ederson wybija na rzut rożny. Powinien podawać do niekrytego Bruno!

74′ Sterling marnuje 100-procentową sytuację! Mahrez dośrodkowywał po ziemi z prawego skrzydła a będący 5 metrów przed De Geą Sterling nie trafia czysto w piłkę. Poprawiał jeszcze Jesus, ale De Gea dobrze broni.

77′ McTominay i Bailly wchodzą za Williamsa i Martiala.

84′ Groźna sytuacja dla City, Wan-Bissaka w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Jesusa.

85′ Mendy dośrodkowuje, Maguire po raz kolejny wyjaśnia sytuację wybijając w aut.

88′ Ighalo wchodzi za Bruno, który znów zaliczył dziś asystę.

90′ Sterling uderza z 18 metrów, ale w środek bramki.

96′ 2-0!!!!!!!!!!!!!! MCTOMINAAAAAAY!!! Szkot wykorzystuje złe wybicie Edersona! Manchester jest Czerwony! Po tej akcji sędzia kończy mecz.

MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY 2-0 (1-0)

Bramki: Martial 29′ McTominay 90+6

Man Utd: De Gea, Lindelof, Maguire, Shaw, Wan-Bissaka, Matic, Fred, Fernandes (Ighalo 88′), Williams (Bailly 77′), James, Martial (McTominay 77′)

Man City: Ederson, Cancelo, Otamendi, Fernandinho, Zinchenko, Rodrigo, Gundogan, Foden, Bernardo (Mahrez 60′), Sterling, Aguero (Jesus 60′)