Mecze

Podział punktów z Tottenhamem

Manchester United zremisował z drużyną Tottenhamu Hotspur 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył Bruno Fernandes, z rzutu karnego.

12′ Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu, z około 20 metrów próbował Heung-Min Son, jednak jego uderzenie było zbyt lekkie i De Gea spokojnie łapie.

21′ Rashford! Ależ była sytuacja! Wrzutka Bruno, błąd obrońcy Spurs, który praktycznie zgrał Rashfordowi piłkę na 5 metr, Anglik uderza z pierwszej piłki, ale Lloris świetnie został nogę i odbił to uderzenie.

22′ Z 20 metrów próbuje Fred, celnie, ale w środek.

25′ United naciera, James pociągnął akcję prawą stroną, wrzucił piłkę w pole karne, piłkę na skraju pola karnego zebrał Rashford, zgrał do środka do Bruno, który uciekł na lewą nogę i uderzył po krótkim rogu, Lloris łapie.

27′ GOL! 1-0 dla Tottenhamu. Indywidualny rajd Bergwijna, który bez problemów minął Maguire’a, wpadł w pole karne i potężnie uderzył po krótkim rogu, piłka przebiła dłonie De Gei.

31′ Tottenham próbuje pójść za ciosem, Aurier wrzuca piłkę na głowę Sona, który uderza w długi róg, świetnie interweniuje De Gea!

42′ Son próbuje z 18 metra, mocny strzał, ale przyblokowany przez Maguire’a/

45+2′ Bruno świetnie mija Winksa, decyduje się na strzał z dystansu, pomimo dobrej siły uderzenia, piłka poszła w środek bramki i wylądowała w koszyczku Llorisa.

55′ Martial wystawił do strzału dla Bruno, który posłał klasycznego „szczura” z pierwszej piłki, która po tym uderzeniu, musnęła słupek!

65′ Fernandes do Martiala, który ucieka na prawą nogę, ale zwleka i z 8 metrów, zostaje zablokowany przez Diera i nie ma gola…

67′ Pogba do Martiala, który uderza z lewej nogi w długi róg, ale Lloris jakimś cudem to obronił! Kapitalna parada golkipera Spurs!

81′ GOL! 1-1! Bruno Fernandes z rzutu karnego! Wielkie brawa dla Paula Pogby, który kapitalnie minął Diera i zmusił go do faulu, wywalczając tym samym rzut karny! Bruno Fernandes pewnie huknął z 11 metrów!

90′ Sędzia Moss pokazał po raz drugi dzisiaj na 11 metr, widząc faul na Bruno. Jednak VAR pokazał, że nie było mowy o rzucie karnym i po interwencji wozu VAR, karny słusznie odwołany.

90+5′ Greenwood! Ależ niewiele zabrakło! Ighalo zagrał do Masona na prawo, Greenwood próbował dryblingu, ostatecznie uderzył, ale tuż obok słupka!

90+6′ Bruno z daleka, ale bardzo niecelnie.

TOTTENHAM HOTSPUR 1:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 27′ Bergwijn, 81′ Fernandes (k)