Mecze

One man show! Hat-trick Martiala, United pokonuje Sheffield!

Manchester United znokautował u siebie ekipę Sheffield United 3-0, autorem wszystkich bramek był Anthony Martial.

4′ McGoldrick dostaje piłkę na lewe skrzydło, schodzi do środka i próbuje mocnego strzału, ale Lindelof przyjmuje to uderzenie na ciało.

7′ GOOOOL! Anthony Martial z golem! 1-0! Wrzucenie piłki z autu w pole karne Sheffield, najlepiej w zamieszaniu odnajduje się Marcus Rashford, który odnajduje Martiala bardzo mocnym podaniem, Francuz wbija piłkę wślizgiem z najbliższej odległości.

12′ Akcja Bashama, który wpadł w pole karne i uderzył na bramkę De Gei, Maguire blokuje.

13′ Ależ pudło! Kontra United, Martial wychodzi sam na sam, decyduje się jeszcze na zagranie do pustej bramki do krytego Rashforda, który pomimo asekuracji obrońców, powinien spokojnie trafić do siatki!

18′ Fernandes strzela z rzutu wolnego, z ostrego kąta, Moore zbija piłkę na aut bramkowy.

20′ Pogba rozegrał akcję dwójkową z Rashfordem, Francuz wypuszcza Anglika na czystą pozycję w polu karnym, Rashford… nie trafia w piłkę z kilku metrów i obrońca zdołał go zatrzymać.

21′ Piłka w siatce, ale sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie Maguire’a i nie uznaje jego bramki.

31′ Zbyt dużo miejsca dostał Lundstram, który zdecydował się na strzał, ale piłka poleciała w pole karne.

44′ GOL! 2-0! Anthony Martial po raz drugi! Wan-Bissaka świetnie zachował się na prawej stronie, uciekł rywalowi i zagrał mocne dośrodkowanie po ziemi, Tony świetnie się odnalazł i na dużym spokoju trafił do siatki.

45+1′ Kontra United, Fernandes przed pole karne do Greenwooda.

62′ Pogba wpada w pole karne, mija aż 3 zawodników Sheffield, piłka trafia do Martiala, który posyła piłkę w trybuny.

74′ GOL! 3-0! Hat-trick Martiala! Świetne rozegranie Martiala z Fernandesem, Francuz odgrywa do Rashforda, który wyprowadza go na czystą pozycję, a Martial pięknie podcina piłkę na Moorem i kompletuje hat-tricka!

83′ McBurnie uderza z 20 metrów, ale za lekko żeby poważnie zagrozić De Gei.

89′ Świetne podanie od Shawa, Ighalo dochodzi do piłki, ale wygania się do boku i jego strzał z ostrego kąta nie znalazł drogi do siatki.

MANCHESTER UNITED 3:0 SHEFFIELD UNITED

Bramki: 7′ Martial 44′ Martial 74′ Martial