Mecze

Festiwal strzelecki! United 5-2 Bournemouth!

Manchester United pokonał u siebie 5-2 ekipę Bournemouth. Bramki strzelali Marcus Rashford, Anthony Martial, Bruno Fernandes oraz Mason Greenwood, który ustrzelił dublet.

11′ Świetna piłka od Rashforda, Bruno wychodzi sam na sam, decyduje się na lob nad bramkarzem, ale za mocno i piłka przelatuje nad poprzeczką.

16′ GOL! 0-1 dla Bournemouth. Stanislas z bramką. Piłka przechodzi na lewą stronę do Stanislasa, który zapuszcza siatkę Maguire’owi i pakuje piłkę po krótkim słupku, wykorzystując złe ustawienie De Gei.

18′ Rashford z wolnego, w długi róg, mocne i dobre uderzenie, ale golkiper na posterunku.

23′ Stanislas uderza z woleja, wysoko nad bramką.

29′ GOL! 1-1! Greenwood! Świetna, szybka akcja United, Fernandes na lewą stronę do Greenwooda,

35′ GOL! 2-1! Rashford pewnie z karnego! Ręka rywala w polu karnym, sędzia pokazuje na wapno, a Marcus pewnie uderzył po ziemi w swój prawy róg!

45+2′ GOL! 3-1! Co za bramka! Niesamowite! Anthony Martial!

46′ Od razu po przerwie sytuacja dla Bournemouth, Solanke wyszedł sam na sam, strzał, broni De Gea, dobitka Solanke i strzał w słupek!

49′ GOL! 3-2! King z karnego. Eric Bailly, sekundy po pojawieniu się na boisku, zagrał piłkę ręką, przynajmniej według sędziego. Rzut karny na gola zamienia King.

51′ Piłka w siatce, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę. Prawie było 3-3!

54′ GOL! Greenwood! 4-2! Ależ bramki dziś padają! Greenwood z prawej nogi, po oknie z ostrego kąta!

59′ GOL! 5-2! Bruuuuno! Portugalczyk z wolnego, z okolic 18 metra trafia do siatki!

65′ Piłka w siatce, Rashford trafia po kapitalnej wrzutce Wan-Bissaki, ale sędzie dopatruje się dosłownie milimetrowego spalonego!

73′ Shaw przed pole karne, Martial z pierwszej piłki, blokuje to Ake i mamy rzut rożny.

79′ Bruno na prawą stronę, do Rashforda, ten od razu w pole karne, ale zarówno James i Martial minęli się z piłką.

85′ Ighalo dostał podanie, świetnie się przepchał na czystą pozycję i uderzył, zabrakło niewiele!

90+2′ Pogba z wolnego z 25 metrów, świetnie broni Ramsdale!

90+5′ Bruno przed pole karne, Fred mija rywala i strzela z lewej nogi, odbija to bramkarz!

MANCHESTER UNITED 5:2 BOURNEMOUTH

Bramki: 29′ Greenwood, 35′ Rashford (k), 45+2′ Martial 54′ Greenwood 59′ Bruno 16′ Stanislas 49′ King (k)