Mecze

Sytuacja kadrowa przed meczem z Aston Villą

Ole Gunnar Solskjaer podsumował sytuację kadrową swojej drużyny przed spotkaniem z Aston Villą.

Mało prawdopodobny jest występ Victora Lindelofa, który doznał urazu pleców w ostatnim meczu z Bournemouth. Uraz nie jest poważny, ale nie wiadomo czy Szwed wyrobi się na jutrzejszy mecz. Jego oczywistym zastępstwem będzie Eric Bailly. Axel Tuanzebe i Phil Jones nadal leczą urazy, więc innych opcji brak.

– Musimy rotować, wielu naszych zawodników nie grało w ostatnich 2 tygodniach. Większość z tych, którzy nie grali, wyleczyli urazy i są gotowi do gry. Bez rotacji będziemy mieli problemy, gramy w wielu rozgrywkach, FA Cup, Premier League, Liga Europy, we wszystkich tych rozgrywkach mamy szanse na sukcesy. Piłkarze to wiedzą i są gotowi zagrać, gdy tylko dostaną szansę – powiedział Ole.

Jednym z zawodników, którzy najprawdopodobniej dostana jutro szansę jest Scott McTominay. Mówi o tym sam Ole.

– Jest Scott, który wciąż jest młodym zawodnikiem. Jest 7-8 lat młodszy od Nemanji, który sam kiedyś stwierdził, że widzi w McTomiany’u samego siebie. Nemanja wie, że Scott będzie grał i nie ma z tym problemu. To naturalna kolej rzeczy, tak to działa w każdej drużynie. Obaj walczą o miejsce w składzie. Obaj są na tym samym poziomie, stawiam ich na równi.

Obaj pomocnicy podpisali ostatnio nowe kontrakty.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X