Klub

Oficjalnie: Williams podpisał nowy kontrakt z United

Manchester United ma przyjemność ogłosić, że Brandon Williams podpisał nowy kontrakt, który zatrzyma go w klubie do czerwca 2024, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Williams, który dołączył do United w wieku 7 lat, jest jednym z 12 wychowanków, którzy reprezentowali klub w rozgrywkach Premier League w tym sezonie. Reprezentant Anglii do lat 20, wystąpił w bieżącym sezonie 33 razy w barwach pierwszego zespołu.

– Podpisanie tego kontraktu jest kolejnym powodem do dumy dla mnie i mojej rodziny. Jestem w Manchesterze United od 7 roku życia, więc gra w pierwszym zespole jest spełnieniem marzeń. Dojście do tego momentu kosztowało mnie bardzo dużo ciężkiej pracy i wejście do pierwszej drużyny było dla mnie wyjątkowe.

– Wiele się nauczyłem w trakcie tego sezonu od menadżera i jego sztabu trenerskiego, a także od kolegów z zespołu. Chcę odpłacić im za wiarę, jaką we mnie pokładają. Wiem, że każdy w klubie codziennie ciężko pracuje, by osiągnąć sukces w najbliższych latach i jestem podekscytowany, że jestem tego częścią – powiedział Brandon po podpisaniu umowy.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X