Inne

Otwarty list Van der Sara do kibiców Man Utd

Edwin van der Sar postanowił po transferze Donny van de Beeka wystosować list otwarty do kibiców Manchesteru United. Oto co były bramkarz Czerwonych Diabłów, a obecnie dyrektor Ajaxu ma nam do przekazania.

– Drodzy fani Manchesteru United. Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze.

Wygląda na to, że nasze drogi znów się skrzyżowały. Jeden z naszych dołącza do Was w tym sezonie. Jak wielu piłkarzy przed nim, był on z nami od małego chłopca.

Krótko po jego debiucie stał się jednym z naszych najlepszych piłkarzy. Szczególnie przez kilka ostatnich lat był wspaniały. Od finału Ligi Europy do naszej drogi w Lidze Mistrzów i wygrania mistrzostwa Holandii.

Drużyna, której był częścią pokazała Światu kim jesteśmy i co Ajax reprezentuje.

Podobnie jak Wy, my też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednymi z najlepszych w rozwijaniu talentu i dawaniu szansy młodym piłkarzom na najwyższym poziomie. Można by powiedzieć, że Wasza nowa gwiazda jest idealnym tego przykładem.

To jeden z wielu powodów, dla których przykro nam oglądać jego odejście, ale rozumiemy, że to dla niego czas na odejście i na spełnienie marzeń.

Gdzie lepiej to zrobić jak nie w Teatrze Marzeń.Wierzcie mi, wiem o czym mówię. Proszę zaopiekujcie się naszym Donny’m i pomóżcie mu marzyć. Cieszcie się przyszłością – Edwin van der Sar.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X