Wypowiedzi

De Gea: Nigdy nie czułem się lepiej!

David De Gea zapewnia, że czuje się lepiej niż kiedykolwiek i jest zdeterminowany by pomóc Manchesterowi United w wygrywaniu trofeów.

David usiadł do rozmowy z MUTV, w której opowiadał o więziach i jedności w zespole oraz o zapewniał, że czuje się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Zapytany o to, czy kibice czasami nie zapominają, że on wciąż jest młodym golkiperem odpowiada:

– Tak, to pewnie dlatego, że gram tu już dość długo, a w zawodowym futbolu jestem od młodego wieku. Myślę jednak, że teraz nareszcie czuję się dobrze, chyba najlepiej w mojej dotychczasowej karierze. Czuję się przede wszystkim bardzo pewnie i pozytywnie, a to dla bramkarza bardzo ważne. Pora wrócić na zwycięską ścieżkę, wrócić do wygrywania trofeów, bo po to się gra, żeby wygrywać i podnosić trofea. Naprawdę, czuję się bardzo, bardzo dobrze.

– Czerpię autentyczna radość z każdego treningu z tą ekipą. Każdy uczy się od drugiego i każdy stara się zbudować kolegę, żebyśmy razem mogli iść do przodu i rozwijać się. To bardzo ważne, żeby czuć się dobrze z tym co się robi. Świetnie dogaduję się z innymi bramkarzami oraz naszymi trenerami. Czuję, że trenujemy dobrze, czuję, że ta praca mnie rozwija. Musimy tylko utrzymać ten poziom i dać z siebie 100%. Deklaruję, że wszyscy bramkarze United są gotowi pomóc drużynie wygrywać trofea.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X