Mecze

Wstyd i kompromitacja. Tottenham gromi United na Old Trafford.

Manchester United został rozgromiony u siebie przez Tottenham 1-6. Czerwone Diabły po raz pierwszy w historii Premier League straciły 4 bramki u siebie w jednej połowie.

2′ GOL! 1-0! Bruno z karnego! Już w 1 minucie Bruno wymienia piłkę z Martialem, który wpadł w pole karne i dał się sfaulować. Bruno pokonał Llorisa w swoim stylu!

4′ GOL! 1-1! Ndombele trafia do siatki. Fatalny błąd Maguire’a, który chciał zgrywać głową do De Gei i zrobił to za lekko, piłka dotarła do Lameli, który w zamieszaniu wystawił ją do strzału Ndombele, który z bardzo blisko nie mógł spudłować.

5′ Greenwood z dystansu, Lloris łapie.

7′ GOL! 1-2, Heung Min-Son z golem. Fatalna postawa obrony United, faulowany Kane szybko zagrał z wolnego, do niepilnowanego Sona, który w sytuacji sam na sam się nie myli.

20′ Rashford w słupek, ale jednak był na spalonym.

23′ Greenwood ponownie próbuje z dystansu, zza zasłony, ale Lloris jest czujny.

27′ Aurier dostaje dobrą piłkę na prawą stronę, mija wracającego za nim Martiala, ale strzela prosto w De Geę.

28′ Tottenham naciska, Bailly blokuje strzał Ndombele.

30′ CZERWONA KARTKA! Anthony Martial ogląda czerwoną kartkę za uderzenie Lameli. Pomocnik Tottenhamu został za to ukarany żółtą kartką za prowokowanie. Powtórki pokazują, że sędzia zdecydowanie się pomylił. VAR jednak podtrzymuje tę  decyzję.

31′ GOL! 1-3, Tottenham wykorzystuję totalne rozkojarzenie obrony United. Strata pod własną bramką, szybkie rozegranie Tottenhamu i Harry Kane trafia do siatki.

36′ GOL! 1-4! Heung Min Son z 2 golem. Obraz nędzy i rozpaczy w obronie, Maguire dostaje siatkę, piłka przechodzi do Sona, który trąca ją lekko obok nogi De Gei.

52′ GOL! 1-5, Aurier kończy kolejną już akcję Tottenhamu. Hojbjerg zagrywa piękne prostopadłe podanie do prawego obrońcy, który spokojnie kończy całą akcję.

54′ Pogba głową po wrzutce z wolnego, piłka ponad bramką.

55′ Kane z dystansu, obok bramki.

72′ Harry Kane sam na sam, jednak tym razem De Gea dobrze interweniuje.

78′ GOL! Harry Kane pewnie wykorzystuje rzut karny, podyktowany po faulu Paula Pogby. 1-6.

MANCHESTER UNITED 1-6 TOTTENHAM HOTSPUR

Bramki: 2′ Fernandes (k), 4′ Ndombele 7′ Son 31′ Kane 36′ Son 52′ Aurier 78′ Kane (k)

Mat Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Maguire, Bailly, Shaw, Matić (46′ McTominay), Pogba, Fernandes (46′ Fred), Rashford, Martial (30′ Czerwona kartka), Greenwood (68′ van de Beek)

Tottenham: Lloris, Aurier, Sanchez, Dier, Regulion, Sissoko, Hojbjerg, Ndombele (69′ Alli), Lamela (46′ Lucas), Kane, Son (73′ Davies)