Liga Mistrzów

United triumfuje w Paryżu!

Manchester United pokonał na wyjeździe ekipę PSG 1-2 i bardzo dobrze rozpoczął fazę grupową Ligi Mistrzów.

5′ Di Maria próbował strzału po krótkim rozegraniu z rzutu rożnego, ale Wan-Bissaka dobrze blokuje.

12′ Znów Di Maria miał dużo miejsca na 16 metrze, uderzył z lewej nogi po długim rogu, fantastycznie interweniuje De Gea!

13′ PSG naciska od samego początku, piłka zagrana na 3 metr i Diallo niemal wpakował ją do siatki, instynktowna obrona De Gei!

16′ Neymar próbował z rzutu wolnego, w mur.

22′ Bruno Fernandes nie trafia rzutu karnego! Navas broni! Sędzia jednak powtarza rzut karny, ponieważ bramkarz wyszedł z linii w sposób nieprzepisowy.

23′ GOL! 0-1! Drugi raz Bruno się nie myli! Prowadzimy!

39′ Bruno! Fantastycznie z dystansu, kapitalnie broni Navas! Mogło być 0:2!

40′ Ależ blisko gola! McTominay główkował po rzucie rożnym, piłka szła do bramki, ale Diallo zdołał ją przyblokować i piłka wychodzi na kolejny róg!

48′ Mbappe kiwa, mija dwóch rywali, uderza w długi róg, De Gea na posterunku!

50′ Piłka po rzucie rożnym dociera do Lindelofa, który decyduje się na strzał z 16 metra, celnie, ale zbyt lekko i Navas łapie.

54′ Poprzeczka! Mbappe do Kurzawy, ten chciał wrzucać, ale trafił w poprzeczkę, piłka wychodzi w pole.

55′ GOL! 1-1, Anthony Martial pakuje sobie samobója. Rzut rożny dla PSG, wrzutka i Martial przy próbie krycia, wpakował sobie piłkę do własnej bramki.

64′ Kotłuje się w polu karnym United, wszystko kończy się strzałem Neymara, zablokowanym.

64′ Piłka spada na 16 metr do Di Marii, ale ten uderza zdecydowanie za mocno i piłka przelatuje nad poprzeczką.

68′ Pogba do Bruno, ten miał dużo miejsca i spróbował uderzenia, ale niestety, tym razem nie wyszło, wysoko nad bramką.

70′ Rashford sprzed pola karnego, dobre i mocne uderzenie, ale Navas znów świetnie ustawiony!

78′ Rashford przed pole karne do Bruno, ten uderza z pierwszej piłki, ale obok bramki

79′ Znowu dobra kontra United, Rashford do Bruno, ten mógł strzelać i zdecydował się jeszcze na podanie, które zostało przeciętne, dobijał to wszystko Rashford, ale Navas znów broni!

83′ Neymar miał sporo miejsca przy kontrze PSG, uderza bardzo mocno, odbija De Gea!

87′ GOOOOOOOOOL! 1-2! RASHFORD! Pięknie to uderzył! Przed polem karnym dostał dużo miejsca Rashford i uderzył to kapitalnie, po ziemi, mocno w długi róg, od słupka!

PARIS SAINT GERMAIN 1:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 55′ Martial (sam.), 23′ Fernandes (k) 87′ Rashford

PSG: Navas, Florenzi (79′ Dagba), Diallo, Kimpembe, Kurzawa (86′ Sarabia), Herrera (79′ Rafinha), Danilo, Gueye (46′ Keane), Di Maria (86′ Bakker), Neymar, Mbappe

United: De Gea, Telles (67′ Pogba), Shaw, Tuanzebe, Lindelof, Wan-Bissaka, McTominay, Fred, Bruno (87′ Van de Beek), Rashford, Martial (87′ James)