Liga Mistrzów

Rozczarowujący wieczór. United 1-3 PSG.

Manchester United uległ 1-3 Paris Saint Germain na Old Trafford i skomplikował sobie sytuację w grupie Ligi Mistrzów.

6′ GOL! 0-1! Neymar strzelcem gola. Mbappe napędził całą akcję, minął dwóch rywali i uderzył, piłka po bloku spadła idealnie pod nogi Neymara, który się nie pomylił i z ostrego kąta pokarał United.

10′ Florenzi przejmuje piłkę od Freda i uderza z dystansu, świetnie broni De Gea!

13′ Akcja United, Rashford wyklepał z Cavanim i oddał strzał na bramkę Navasa, ale za lekki i bramkarz spokojnie łapie.

16′ Kontra PSG, napędzają ją Mbappe z Neymarem, wszystko kończy się strzałem Brazylijczyka, efektownym jednak niezbyt groźnym.

20′ VAR – Blisko czerwonej kartki dla Freda i naprawdę, trzeba dziękować sędziemu, że jej nie było. Fred wykonał ruch głową w kierunku głowy rywala i trafił go, rywal oczywiście padł jak rażony gromem. Niemniej ruch Freda był i mogła to być

32′ GOL! 1-1! Rashford! Jest odpowiedź United! Wan-Bissaka oddaje piłkę przed pole karne do Rashforda, ten uderza od razu, rykoszet i piłka myli Navasa i kończy w siatce United.

45′ Ależ miał Bruno okazję! Świetna długa piłka do Portugalczyka, który mógł zdobyć bramkę, ale postanowił jeszcze poszukać podaniem Cavaniego, przez co Navas przejął piłkę.

50′ Ależ sytuacja Martiala! Jak on tego nie trafił… Świetna akcja United, Cavani piętką do Rashforda, ten wpada w pole karne i wykłada Martialowi piłkę na 5 metr, Francuz jednak posyła piłkę wysoko nad bramką! Niewiarygodne.

57′ Jakim cudem to nie wpadło? Ależ to była fenomenalna kontra United, Martial prostopadle do Cavaniego, który popędził sam na sam i zdecydował się na lob, który obił poprzeczkę! Dobitka Martiala została zablokowana!

64′ Poprzeczka! Świetny to jest mecz w drugiej połowie, tym razem atakuje PSG, świetna wprowadzająca piłka od Neymara, Florenzi zagrywa w pole karne do Marquinhosa, który główkuje z 5 metra i obija poprzeczkę De Gei!

69′ GOL! 1-2 dla PSG, Marquinhos zdobywa bramkę. Bilard w polu karnym kończy się golem, uderzenie sprzed pola karnego odbija się na 5 metr do Brazylijczyka, który zachował zimną krew i wykorzystał ten prezent.

71′ Czerwona kartka. Fred się doprosił, błąd w przyjęciu, próba wślizgu, rywal powalony i sędzia tym razem już Brazylijczyka nie oszczędził.

80′ Pogba! Ależ mógł zdobyć bramkę! Piłka spadła mu na pięknego woleja na 20 metr, Francuz huknął potężnie i zabrakło mu naprawdę niewiele!

89′ Mbappe mógł skończyć ten mecz, United rzucił już wszystkie siły do ataku, kontra PSG to tak naprawdę 2 na 1 Mbappe z Neymarem, Francuz wyszedł sam na sam i mógł podać na pustą bramkę, jednak zdecydował się na strzał i nie trafił w bramkę.

90+1′ GOL! 1-3! Neymar z dubletem. Kolejna już kontra PSG i ta już musiała się udać. Świetne podanie Mbappe do Rafinhi, ten zachowuje zimną krew i podaje do pustej bramki Neymarowi.

MANCHESTER UNITED 1:3 PARIS SAINT GERMAIN

Bramki: 32′ Rashford, 6′ Neymar 69′ Marquinhos, 90+1′ Neymar

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles, Fred (71′ Czerwona Karta), McTominay, Fernandes, Rashford (74′ Pogba), Cavani (79′ Van de Beek), Martial (79′ Greenwood)

PSG: Navas, Florenzi (79′ Keher), Kimpembe, Marquinhos, Diallo, Verratti (79′ Rafinha), Danilo, Paredes, Kean, Neymar, Mbappe