FA Cup

Zadanie wykonane. United w kolejnej rundzie FA Cup

Manchester United pokonał u siebie 1-0 Watford i awansował do kolejnej rundy FA Cup. Zwycięską bramkę zdobył Scott McTominay.

4′ Daniel James dostaje piłkę na lewej stronie, ścina do środka i uderza z całej siły, broni Bachmann!

5′ GOL! 1-0! McTominay! Telles dośrodkowuje z rzutu rożnego, Scott urywa się obrońcy i po koźle posyła piłkę do bramki!

15′ Było groźnie po stałym fragmencie dla Watfordu, Zinckernagel wygrał pojedynek główkowy i z linii bramkowej musiał wybijać Bailly!

20′ Kolejny rzut rożny Tellesa, kolejny groźny strzał, tym razem Bailly, ale piłka przechodzi obok bramki.

29′ Chaotyczny atak Watfordu, znów wychodzi Henderson, Pedro próbuje lobbować, ale nieudanie i piłka opuszcza pole karne.

32′ Watford znów groźny po stałym fragmencie, strzał Sarr’a został ostatecznie zablokowany.

36′ Chalobah z dystansu z około 20 metrów, niecelnie.

45+1′ Fatalnie wyglądające zderzenie Hendersona z Bailly’im. Obrońcy United będzie potrzebna pomoc medyczna…

45+4′ Chalobah znów próbuje z dystansu, rykoszet i piłka na rzucie rożnym.

47′ Gracze Watfordu stwarzają zagrożenie głównie strzałami z dystansu, tym razem próbował Pedro, który jednak wyraźnie przestrzelił.

49′ James technicznie z lewej strony, Bachmann spokojnie to łapie.

56′ Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki doskakuje Gray i strzela głową, jednak bardzo lekko i bezproblemowo łapie to Henderson.

60′ Strzał Greenwooda po rzucie rożnym, jednak zbyt słaby, chwyta Bachmann.

70′ Znów zagrożenie stwarza Chalobah, którego strzał został powstrzymany przez Tuanzebe.

80′ Rashford ładnie poszedł indywidualnie, minął dwóch rywali, ale trochę za bardzo się wyrzucił i jego strzał nie był zbyt dobry, łapie bramkarz.

85′ Hungbo zszedł do środka, poszukał uderzenia, ale dobrze blokuje Maguire.

90+3′ Mata z rzutu wolnego, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

MANCHESTER UNITED 1:0 WATFORD

Bramki: 5′ McTominay

Man Utd: Henderson, Williams, Tuanzebe, Bailly (45+5′ Maguire), Telles, McTominay, Van de Beek, Mata, James (68′ Rashford), Lingard (79′ Van de Beek), Greenwood (69′ Martial)

Watford: Bachmann, Navarro, Sierralta, Troost-Ekong (78′ Wilmot), Masina (58′ Ngakina), Sarr (58′ Sema), Chalobah, Huges, Zinckernagel, Pedro, Gray