Zwycięstwo wypuszczone z rąk! United – Everton 3-3!

Manchester United po trudnym meczu zremisował z Evertonem 3-3. Czerwone Diabły prowadziły do przerwy 2-0, by po 7 minutach drugiej części remisować już 2-2. Gdy United trafiło w 70 minucie na 3-2, wydawało się, ze nic już nie odbierze im wygranej. W ostatniej akcji meczu w 94 minucie Calvert-Lewin zdołał jednak wyrównać.

W 24 minucie United wyszło na prowadzenie! 1-0 po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda i strzale głową Edinsona Cavaniego.

W 39 minucie konieczna była zmiana. Paul Pogba nabawił się jakiegoś urazu bez kontaktu z rywalem i zastąpił go Fred.

W 45 minucie Bruno Fernandes podwyższył na 2-0. Portugalczyk zobaczył wysuniętego z bramki Olsena i oddaje niesygnalizowany strzał pod poprzeczkę z 17 metrów.

W 49 minucie dobra akcja lewą stroną boiska Calverta-Lewina, który strzela, De Gea niefortunnie odbija piłkę pod nogi Doucoure, który trafia na 2-1.

W 52 minucie było już 2-2! Doucoure podawał z prawego skrzydła do niekrytego na skraju pola karnego Jamesa, Kolumbijczyk spokojnie mocnym strzałem po ziemi pokonuje De Geę.

W 63 minucie mogło i powinno być 3-2 dla United! Dobre prostopadłe podanie Cavaniego do Rashforda, który znalazł się oko w oko z Olsenem, ale nieskutecznie próbował go lobować.

GOL!! 3-2!! McTominay trafia głową w 70 minucie po dośrodkowaniu Luke’a Shawa!

W 78 minucie mogło być 4-2! Bruno posyła prostopadłe podanie do Rashforda. Anglik kładzie na ziemi jednego z rywala przekładając piłkę na lewą nogę, ale piłka po jego strzale ląduje obok bramki.

W 86 minucie było groźnie pod bramką United. Digne uderzał po ziemi z lewej strony pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

W 87 minucie niebezpieczna zabawa z piłką i strata Maguire’a. Na szczęście Richarlison nieskutecznie strzelał zza zasłony Lindelofa.

W 94 minucie jest 3-3! Niestety Calvert-Lewin trafia dla Evertonu i zapewnia im punkt.

MANCHESTER UNITED – EVERTON 3-3 (2-0)
Bramki: Cavani 24′, Fernandes 45′, McTominay 70′ – Doucoure 49′, James 52′, Calvert-Lewin 90+4

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw, Pogba (Fred 39′), McTominay, Greenwood (Tuanzebe 90′), Bruno, Rashford, Cavani

Everton: Olsen, Holgate, Digne, Keane, Godfrey, Davies (Iwobi 75′), Andre Gomes, Doucoure (King 81′), Calvert-Lewin, James (Sigurdsson 69′), Richarlison