FA Cup

Solskjaer po meczu z West Ham

Ole Gunnar Solskjaer był zadowolony z dzisiejszej reakcji swojej drużyny na wpadkę z Evertonem. Norweg podkreślił jednak, że United musi być dokładniejsze pod bramką rywali.

Czułem, że dominowaliśmy. W pełni kontrolowaliśmy w pierwszej połowie. Gdy jest tylko 1-0 i my marnujemy okazje, wszystko może się stać, wiemy to dobrze po naszym ostatnim meczu z Evertonem. Powinniśmy byli zabić mecz, ale koniec końców gramy dalej. Jesteśmy w kolejnej rundzie i na tym nam zależało.

Myślę, że mieliśmy w meczu około 15 czy 17 strzałów, powinniśmy jednak być dokładniejsi. Powinniśmy byli wygrać mecz w 90 minut, ale czasami takie sytuacje się zdarzają. Naszym celem był dobry wynik i dobry nastrój po meczu, ponieważ było ciężko po spotkaniu z Evertonem. To trudne do przyjęcia, ale oni byli bardzo skoncentrowani i wykonali robotę.

– Oczywiście, że chcemy wygrywać każdy mecz. Chcemy rywalizować i dotrzeć do finału FA Cup. Po to tu jesteśmy. Czasami masz szczęście w losowaniu w pucharze, my nie mieliśmy tego szczęścia, ale oczywiście jesteśmy krok bliżej finału.

– McTominay był kiedyś napastnikiem i myślę, że dlatego tak dobrze wykańcza akcje. Widać to, że nie przeszkadza mu, gdy znajduje pod bramką. On po prostu wpakował piłkę do siatki – powiedział Ole po meczu dla BBC.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X