Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Realem Sociedad

Menedżer Czerwonych Diabłów wypowiedział się o debiucie Diallo, o postawie swojej drużyny i o jej rozwoju.

O debiucie Amada Diallo:

Amad z każdym dniem staje się coraz lepszy, już wkrótce doczeka się większej ilości minut na boisku. Wpuściliśmy go przy wyniku 3-0 z myślą, by cieszył swoimi pierwszymi 10 minutami w klubie.

O meczu:

Strzeliliśmy kilka bramek i rozegraliśmy świetne spotkanie. Zasłużyliśmy dziś na wygraną, może nie aż tak wysoką. Dobrze wychodziło nam znajdywanie wolnych przestrzeni i kreowanie sytuacji. Pokazaliśmy, że jesteśmy groźnym zespołem.

O świetnej postawie całej drużyny:

Wiedzieliśmy, że w tym meczu, nasza gra defensywna musi być na najwyższym poziomie i właśnie taka była. Nasi ofensywni zawodnicy również stanęli na wysokości zadania. Później rywal otworzył się i mieliśmy szansę na kontrataki, które wychodziły nam kapitalnie.

O umiejętnym wychodzeniu spod pressingu Realu:

Każdy zespół na tym poziomie potrafi założyć pressing i naciskać rywala, trzeba po prostu umieć znaleźć sobie miejsce. Cała drużyna uczy się każdego dnia, cały czas idzie do przodu i rozwija się, uczy się na swoich błędach, które ostatnio sprawiały, że nie wygrywaliśmy spotkań.