Transfery

MEN: Ci piłkarze najprawdopodobniej pożegnają się z klubem

Reporterzy MEN wskazali 3 piłkarzy, z którymi Manchester United najprawdopodobniej pożegna się już w letnim okienku transferowym.

Trudno nie zauważyć, że w Manchesterze United Ole Gunnara Solskjaera trwa zmiana pokoleniowa. W klubie gra coraz mniej piłkarzy powyżej 30 roku życia, wielu z nich pożegnało się już z Old Trafford. Norweg podziękował również zawodnikom, którzy po prostu nie pasowali do jego wizji. Chris Smalling, Matteo Darmian, Alexis Sanchez, Romelu Lukaku, Ashley Young, Diogo Dalot – lista jest dość długa.

Reporterzy Manchester Evening News typują kolejnych piłkarzy, którzy prawdopodobnie pożegnają się z United. Oczywistym wyborem wydaje się być Juan Mata, który ma już 33 lata i niestety, najlepsze lata ma już za sobą. W tym sezonie prześladowały go liczne urazy, niedawno spotkała go tragedia rodzinna. Kolejnym “nieszczęśnikiem” wytypowanym przez MEN jest Nemanja Matić, który również młodszy już nie będzie. 32-letni Serb gra coraz mniej i kilkukrotnie już w tym sezonie rozczarował. Ostatnim na tej liście jest Eric Bailly, który ma niewątpliwie wielkie umiejętności oraz potencjał, niestety sam nie jest w stanie ich zaprezentować bo na przeszkodzie stoi mu niezliczona liczba urazów, tak naprawdę ciężko o to by Iworyjczyk zagrał 5 spotkań z rzędu.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X