Wygrana na zakończenie sezonu, Wolves 1-2 United

Manchester United zakończył sezon ligowy wygraną 1:2  z Wolverhampton na Molineux Stadium. Debiutanckie trafienie zaliczył Elanga, a Hannibal oraz Fish debiutanckie występ.

6′ Telles zagrywa długą piłkę do Elangi, ten miałby przed sobą tylko bramkarza rywali, ale źle przyjął i w rezultacie nie oddał strzału.

8′ Ponownie groźnie za sprawą Elagnim, który dostał podanie w polu karnym, minął rywala, ale oddał bardzo niecelny strzał

13′ GOOOL! 0-1 dla United! Elanga z debiutanckim trafieniem! James świetnie dośrodkował w pole karne, Elanga idealnie nabieg na piłkę i głową wpakował piłkę do siatki! Prowadzimy!

17′ Telles centruje, do piłki dochodzi Bailly, ale piłka przelatuje obok bramki.

19′ Teraz centra Traore, który znalazł swoim zagraniem Silvę, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

32′ Prostopadłe zagranie do Diallo w pole karne Wolves, ale w ostatniej chwil ubiegł go Boly.

39′ GOL! 1-1! Semendo wyrównuje. Akcja „Wilków” prawą stroną, Fabio znalazł swojego rodaka w polu karnym United, a Semedo precyzyjnym strzałem po ziemi pokonał Hendersona.

45+4′ GOL! 1-2 dla United! Juan Mata pewne z karnego! Sędzia długo to sprawdzał, ale ostatecznie podyktował rzut karny po faulu na van de Beeku. Juan w jeden róg, bramkarz w drugi, prowadzimy!

53′ Nouri strzela sprzed pola karnego, blok Williamsa, rzut rożny dla Wolves.

58′ James! To powinno być dwubramkowe prowadzenie! Walijczyk wyszedł sam na sam, ale nie trafił w bramkę…

69′ Mata świetnie wraca za kontrą Wolves i ostatecznie to on przerwał akcję gospodarzy.

74′ James na spalonym, a szkoda, bo United wychodził z obiecującą kontrą.

77′ Solowa akcja Silvy, na szczęście nie zakończona golem.

79′ Neves z dystansu, ale bardzo niecelnie i Henderson wznowi grę.

81′ Diallo próbuje, ale zbyt lekko i Patricio spokojnie łapie.

86′ Elanga strzela sprzed pola karnego, nieudany strzał.

90+5′ Boly strzela z ponad 30 metrów, odważnie, ale zbyt mocno i piłka przelatuje nad bramką.

WOLVERHAMPTON 1:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 39′ Semedo, 13′ Elanga 45+4′ Mata

Wolves: Patricio, Boly, Coady, Saiss, Nouri (83′ Marcal), Semedo, Dendoncker (60′ Gibbs-White), Neves, Moutinho, Silva, Traore(27′ Jose)

Man Utd: Henderson, , Bailly, Tuanzebe, Telles, Williams, Matić, Van de Beek, Mata (82′ Hannibal), Elanga, James (90+5′ Fish), Diallo (82′ Shoretire)