Ze Świata

#13 Diabły na Mistrzostwach – Walia z drugim miejscem w grupie A!

Reprezentacja Walii uległa 1-0 faworytom całego turnieju, czyli Włochom. Nie zmieniło to jednak sytuacji w tabeli grupy A, Daniel James i koledzy zagrają w 1/8 finału!

Włosi grali dziś rezerwowym składem, co nie oznacza, że słabszym, ponieważ kadra Italii imponuje szerokością i jakością. Walijczycy byli dziś praktycznie bez szans, Daniel James miał znacznie więcej pracy w defensywie niż w ofensywie, a do tego od 55 minuty jego drużyna grała w 10, po tym jak Ampadu dostał czerwoną kartkę. Sam James wyróżnił się kilkoma rajdami i brzydkim faulem w pierwszej połowie. W drugiej ciężko już było o konkrety, Walijczycy dowieźli „zwycięską” porażkę. Cieszymy się, że będziemy oglądać Dana w fazie pucharowej!