Wynik lepszy niż gra. Wygrywamy z Norwich!

Manchester United po trudnym spotkaniu pokonał 1-0 Norwich City. Jedynego gola z rzutu karnego zdobył Cristiano Ronaldo.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele sytuacji strzeleckich. Czerwone Diabły miały jednak 3 dobre okazje, które mogły się skończyć golem.

W 14 minucie Alex Telles uderzał piłkę z rzutu wolnego, ta po lekkim rykoszecie zmyliła Tima Krula i odbiła się od poprzeczki.

W 38 minucie Cristiano Ronaldo znalazł się przed bramką Krula, wziął na zamach dwóch obrońców, lecz jego strzał wybił bramkarz Norwich.

W 45 minucie dobrą okazję miał Maguire, który strzałem głową próbował zaskoczyć Krula, ten jednak wybił piłkę na rzut rożny.

W 56 minucie Pukki uderzał w okienko, ale De Gra wybił piłkę na rzut rożny.

GOOOLL!! W 74 minucie Aarons fauluje w polu karnym Ronaldo i sam Portugalczyk pewnie wykorzystał jedenastkę.

W 76 minucie Kabak uderzał głową, kolejny raz dobrze broni De Gea.

W 81 minucie było bardzo groźnie. Gilmour dwa razy uderzał na bramkę De Gei, jego strzały ofiarnie blokowali kolejno Dalot i Bailly.

W 85 minucie fatalne pudło Ronaldo. Rashford wykłada mu piłkę na 5 metr, a ten przenosi piłkę nad bramką.

W 91 minucie dobrą okazję miało Norwich. Kabal uderzał na bramkę, De Gea znów dobrze interweniuje.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i United zdobywa bardzo cenne 3 punkty.

Norwich City – Manchester United 0-1 (0-0)

Bramki: Ronaldo 74’ k.

NORWICH: Krul, Aarons, Hanley (Sorensen 21′), Kabak, Giannoulis, Gilmour, Rupp (Lees Melou 76′), McLena, Sargent, Pukki, Płacheta (Cantwell 70′)

MAN UTD: De Gea, Dalot, Lindelof (Bailly 74′), Maguire, Telles, McTominay, Fred, Sancho (Greenwood 67′), Fernandes (Van de Beek 88′), Rashford, Ronaldo