Wypowiedzi

Ten Hag po wygranej z Sheriffem

Erik ten Hag był zadowolony z postawy m.in Jadona Sancho i Crisitano Ronaldo w swoim pierwszym wygranym meczu Ligi Europy w roli trenera Manchesteru United.

O początku meczu:

Początek meczu był dla nas bardzo trudny. Rywal zaczął agresywnie, wygrali zdecydowanie za dużo drugich piłek w pierwszych kilku minutach. Ale z biegiem czasu graliśmy coraz lepiej. Zaczęliśmy znajdować przestrzenie pomiędzy liniami, graliśmy cierpliwie i w końcu zdobyliśmy otwierającą bramkę.

O Sancho:

Jestem naprawdę z niego zadowolony. Zdobył kolejną bramkę, to już bodajże jego trzecia. Wszyscy widzimy, że jest w dobrej dyspozycji, ale jednocześnie wszyscy wiemy, że stać go na jeszcze więcej, że z tym co on potrafi i co prezentuje na treningach, powinien dawać jeszcze więcej.

O Cristiano:

Ronaldo bardzo potrzebował tej bramki. Parę razy był bardzo blisko w tym sezonie, widać po nim było, że chciał aż za bardzo. Dobrze, że wreszcie strzelił, zespół chciał mu w tym pomóc. Pokazał, że mało kto ma taką pewność z rzutów karnych.

O braku powołań na najbliższe mecze kadry dla Sancho i Rashforda:

To nie jest zależne ode mnie, to jest sprawa selekcjonera reprezentacji Anglii. Nie zamierzam się za niego wypowiadać. Ja mogę tylko ze swojej strony dodać, że Jadon i Marcus idą do przodu, dobrze zaczęli sezon, będą jeszcze lepsi.

Czy Ronaldo niedługo zacznie grać i strzelać regularnie?

Cristiano potrzebuje jeszcze trochę minut i rytmu meczowego by zacząć znów strzelać regularnie. Jest w 100% zaangażowany w ten projekt, jest jest jego ważną częścią. Spaja tę szatnię, jest z tą drużyna. Jestem z niego zadowolony.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X