Wypowiedzi

Mourinho zganił zawodników za granie piłki z PlayStation

mourinho-anderlecht

Menadżer Manchesteru United, Jose Mourinho skrytykował swoich piłkarzy, że grali w piłkę z PlayStation w drugiej połowie spotkania przeciwko Basel, czym mogli się wpędzić w tarapaty.

Czerwone Diabły wprawdzie wygrały 3-0 na Old Trafford, lecz Mourinho nie był zadowolony z gry drużyny w drugiej połowie.

Do wyniku 2-0 graliśmy stabilnie i byliśmy pewni siebie. Po strzeleniu na 2-0, wszystko się jednak zmieniło, przestaliśmy grać na poważnie i nie podejmowaliśmy właściwych decyzji. Mogliśmy wpaść w kłopoty. Graliśmy fantazyjny futbol, jak z PlayStation. Nie lubię sztuczek technicznych.

– Ryzykowaliśmy, a powinniśmy szanować swojego rywala. Nie wiem, czy różnica bramek miała na to wpływ. Traciliśmy pozycję i piłkę w łatwy sposób. Nie lubię tego – piłkarze byli zbyt zrelaksowani – powiedział Mourinho po meczu.