Mnóstwo emocji, piękne bramki i 3 punkty. United 3:2 Southampton!

Manchester United pokonał u siebie drużynę Southampton, 3:2 po dwóch bramkach Romelu Lukaku i  jednym, Andreasa Pereiry.

3′ Lukaku! Po błędzie Bednarka, Belg dochodzi do strzału w polu karnym, ale Gunn broni fantastycznie!

5′ Wrzutka Pereiry zamienia się w strzał, golkiper interweniuje! Dosłownie parę sekund później, po rzucie rożnym, piłka odbija się do Lukaku, ten był na 3 metrze, ale nie zdołał pokonać Gunna!

11′ Odpowiedź Southampton, Vestergaard dostaje piłkę po rzucie rożnym, i w dość dobrej sytuacji, pudłuje.

26′ GOL! 0:1 dla Southampton. Fenomenalna bramka Valery’ego, prawy obrońca Southampton kropnął z ponad 25 metrów, w samo okienko bramki De Gei. Goście na prowadzeniu.

33′ Sanchez świetnie zagrywa do Shawa w pole karne, ten zagrywa wzdłuż bramki, ale zarówno Rashford jak i Lukaku nie trafiają w piłkę.

36′ Pereira posyła dobre dośrodkowanie, ale Lukaku znów był minimalnie spóźniony.

40′ Znów blisko gola dla United, Smalling strzela, Rashford próbował zamknąć akcję, ale nie udało mu się skierować piłki do bramki.

45′ Hojbjerg strzela z dystansu, prosto w De Geę.

51′ Sanchez zderza się z Bednarkiem i doznaje kontuzji kolana. Chilijczyk schodzi z boiska.

53′ Dalot świetnie wprowadza się na murawę, wrzuca prosto na głowę Rashforda, ten jednak pudłuje!

54′ GOOOOOOOLLLLL!!!! Pereira! Ależ gol! Świetna kontra United, Pereira miał dużo miejsca przed polem karnym, uderzył i trafił przepięknie! Mamy 1:1!

59′ GOOOOOOOLLLL!!! Szybkie dwa ciosy! 2:1, Lukaku! Kapitalna akcja United, Pereira do Lukaku, ten przekłada Bednarka i pokonuje Gunna!

62′ Hojbjerg strzela sprzed pola karnego po ładnej akcji gości, wysoko nad bramką.

75′ GOL! 2:2! Piękny strzał z rzutu wolnego. Ward-Prowse oddaje bezbłędny strzał z rzutu wolnego, piękne uderzenie, De Gea bez szans.

89′ GOOOOOOLLLLLL!!!!!! 3:2!!!! Romelu Lukaku! Ależ spotkanie na Old Trafford! Belg strzela po raz kolejny, z prawej nogi, po ziemi, Gunn bez szans!

90+4′ Paul Pogba nie wykorzystuje karnego! Faul na Rashfordzie, sędzia pokazuje na wapno. Pogba jednak uderzył w środek bramki, Gunn odbił tę piłkę nogą.

Oglądaliśmy dzisiaj niezwykle emocjonujące spotkanie, na szczęście wygrane. Walka, piękne gole, zaangażowanie, to wszystko dziś widzieliśmy na murawie. Udało się wykorzystać remis Tottenhamu z Arsenalem, do podium mamy już tylko 3 punkty straty!

MANCHESTER UNITED 3:2 SOUTHAMPTON

Bramki: 54′ Pereira 59′ 89′ Lukaku, 26′ Valery 75′ Ward-Prowse