Mecze

Przełamanie było blisko. United 1-1 Liverpool

Manchester United zremisował 1-1 z Liverpoolem na Old Trafford. Bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył Marcus Rashford.

6′ Najpierw dobry pressing United pod bramką rywala, potem niezła wymiana zakończona przeciągniętą wrzutką Younga

8′ Pereira szukał podaniem Rashforda i tylko dobre ustawienie Van Dijka uchroniło gości przed stratą

11′ Firmino wpada w pole karne po błędzie Rojo, ale fatalnie kiksuje z nieco ostrego kąta

13′ Ładna indywidualna akcja Wijnalduma, minął najpierw McTominaya, potem Freda, ale strzał był za lekki.

21′ Rashford wygrywa pojedynek fizyczny z Van Dijkiem, podaje do Pereir’y, ten jednak nie pokonał Alissona, jego strzał wyblokował Matip.

25′ Szarża McTominaya, zakończona strzałem prosto w Alissona.

27′ Tym razem na przebój poszedł Rashford, ale jego wrzutka spod końcowej linii była za krótka i piłka przejęta.

34′ Kontra LFC, Mane na 10 metr do Firmino, ten strzela z pierwszej piłki, ale strzelił za lekko i De Gea łapie.

37′ GOOOOOLLL!! 1-0! RASHFORD!! Kapitalna akcja! James dośrodkowaniem wystawia „patelnię” Rashfordowi, ten pokonuje Alisona z bliskiej odległości! Prowadzimy!

44′ Mane pokonuje De Geę, po ograniu Lindelofa, ale okazuje się, że pomógł sobie ręką. Sędzie po analizie VAR odwołuje bramkę.

63′ Pierwsze minuty drugiej połowy zaznaczone dobrą grą defensywną United i interwencjami medycznymi. Leżeli Lindelof, a później James.

64′ Chamberlain strzela, ale niecelnie. Zabrakło mu precyzji.

67′ Konta United, strzela Rashford!! Minimalnie niecelnie, mogło być 2-0!

70′ Fabinho ogląda żółtą kartkę.

73′ Ładne rozegranie United, Fred uderza z woleja, ale bardzo niecelnie.

85′ GOL! 1-1… Lallana trafia do siatki. Goście wcisnęli bramkę, dośrodkowanie Robertsona, piłka przeszła na 5 metr, gdzie do pustej bramki trafia Lallana.

88′ Arnold strzela z woleja, De Gea miał ten strzał pod kontrolą.

90+2′ Liverpool poczuł krew, atakuje cały czas, Lallana dochodzi do strzału i był bliski swojego drugiego gola…

MANCHESTER UNITED 1-1 LIVERPOOL

Bramki: 37′ Rashford, 85′ Lallana