Wypowiedzi

Pogba o swojej kontuzji i powrocie do gry

Paul Pogba wyraził frustrację z powodu braku możliwości powrotu na boisko i pomocy Manchesterowi United w osiąganiu lepszych wyników. Francuz przekazał, że pozostanie poza grą jeszcze przez trzy i pół tygodnia.

– Będę w gipsie jeszcze przez 10 dni. Później czekają mnie jeszcze dwa tygodnie rehabilitacji – przekazał Pogba.

United w sobotę przerwało serię 3 zwycięstw na wyjazdach, ulegając Bournemouth 0-1. Zapytany o to jak ciężkie jest oglądanie porażki swojej drużyny z boku, odpowiedział:

– To jest najgorsze. Nie jest łatwe oglądanie moich kolegów z drużyny idących na trening czy wychodzących na boisko podczas meczów. Trenujesz wewnątrz, chcesz wrócić by pomóc swojej drużynie, ale gdy jesteś kontuzjowany, nie jest to łatwe. Najważniejsze jest by się dobrze wyleczyć.

Jeśli prognozy Pogby się sprawdzą, wróci on prawdopodobnie na derby Manchesteru na Etihad Stadium, które odbędą się 7 grudnia.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
poluk7
poluk7
4 listopada 2019 17:13

Zdrowia zawsze będzie szerszą kadra

Jawnuta
Jawnuta
4 listopada 2019 18:24

Bicie piany aby podtrzymać kurs sprzedaży i % dla agenta. Pogba 'biega” na poziomie środkowych obrońców, a czasem mniej co jest śmieszne.Niech odejdzie po sezonie.Bez żalu go pożegnam.

Jakubek_ManUtd
Jakubek_ManUtd
5 listopada 2019 08:55

Jedź do Dubaju na bieżnie… Nie wiem co o Tobie myśleć chłopie.

X