Wypowiedzi

Mata po meczu z Club Brugge

Oto co miał do powiedzenia Juan Mata, po dzisiejszym remisie z Club Brugge, w pierwszy meczu 1/16 Ligi Europy.

O ogólnym przebiegu spotkania:

Rywale zaczęli bardzo dobrze, kontrolowali przebieg pierwszy minut. Oni strzelili po naszym błędzie, my po ich. W drugiej połowie graliśmy już zdecydowanie lepiej niż w pierwszej, mieliśmy swoje okazje, powinny paść kolejne gole dla nas. Chcieliśmy ten mecz wygrać, to było widać, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy to graliśmy bardziej na połowie rywala.

O szansach na wygraną:

Mieliśmy swoje szanse, mogliśmy strzelić 2 bramkę. Rywal zaskoczył nas mocnym wejściem w mecz, grał bardzo dobrze przez całą pierwszą połowę, byli agresywni, dobrze bronili, utrzymywali się przy piłce, nie dawali nam miejsca do grania. Nie mogliśmy znaleźć miejsca, rywal świetnie bronił, ich ustawienie było bardzo dobre. Nie było szans na przedarcie się środkiem. Udało się strzelić dość przypadkową bramkę i od tego momentu graliśmy już spokojniej i lepiej. Brandon miał okazję, Anthony uderzył w słupek.

O straconej bramce i reakcji na wynik:

Straciliśmy bramkę, której nie mieliśmy prawa stracić, rywal podobnie. Chcieliśmy wygrać, 1-1 na wyjeździe, to nie jest najgorszy wynik, jednak i tak chcieliśmy ten mecz wygrać, jak zawsze.W drugiej połowie kontrolowaliśmy już całkowicie przebieg spotkania, ale to w tej połowie nie zdobyliśmy gola. Czasami tak bywa, sytuacje były.