Mecze

Pierwszy mecz w 1/16 Ligi Europy na remis

Manchester United zremisował 1-1 na wyjeździe z Club Brugge i jest w korzystniejszej sytuacji przed rewanżem. Bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył Anthony Martial.

3′ Fatalne zachowanie defensywy United i tylko świetny powrót Maticia uratował United przed stratą bramki. Serb wybił piłkę sprzed nogi Ritsa, który miał przed sobą pustą bramkę. Było groźnie!

14′ Pereira strzela sprzed pola karnego, dobre uderzenie, świetnie broni to Mignolet.

15′ GOL! 1-0 dla Club Brugge. Fatalne wyjście Romero. Długie prostopadłe zagranie do Dennisa, który uciekł Williamsowi i Lindelofowi, niepotrzebne wyjście Romero, który źle ocenił sytuację i prostym lobem z około 35 metrów trafia Dennis.

18′ Kolejna stuprocentowa sytuacja gospodarzy, piłka po akcji Brugge odbiła się na 8 metr, gdzie strzelał Tau, ale na szczęście nie trafił czysto w piłkę.

28′ Indywidualna akcja Dennisa, który kończy ją strzałem po krótkim rogu, broni Romero.

36′ GOL! 1-1! Martial pokonuje Mignoleta, mamy remis! Tym razem fatalny błąd ze strony Brugge. Boczny obrońca rzucił piłkę z autu do stopera w taki nieudany sposób, że Anthony Martial wyszedł sam na sam i wykończył swoją akcję!

41′ Pereira znajduje świetnym podaniem Williamsa, który jednak na około 10 metrze, zdecydował się na uderzenie siłowe i fatalnie przestrzelił!

43′ Słupek po zaskakującym strzale Martiala sprzed pola karnego! Francuz spróbował z lewej nogi, Mignolet zbił ten strzał na obramowanie bramki.

49′ Dalot znalazł podaniem Lingarda w polu karnym, ale jego strzał z nabiegu był bardzo nieudany.

50′ Dennis świetnie wychodzi na czystą pozycję, uciekł Shawowi, ale jego strzał świetnie broni Romero!

57′ Strzał Pereiry zza zasłony i gdyby trafił w bramkę, pewnie zaskoczyłby Mignoleta.

70′ Strzał De Ketelaere z pierwszej piłki, sprzed pola karnego, ale do celnego strzału trochę zabrakło.

78′ Kontra Brugge, Maguire ograny, zagrana piłka na 8 metr, do Kossounou, któremu pozostało tylko dołożyć nogę, ale jakimś cudem nie trafił!

90′ Lingard strzela sprzed pola karnego, ale zbyt lekko i łapie to Mignolet.

90+5′ Głową uderzał De Ketelaere, ale nie trafił czysto i mecz kończy się remisem.

CLUB BRUGGE 1:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 15′ Dennis, 36′ Martial

Club Brugge: Mignolet, Balanta (46′ Vormer), Deli, Dennis, de Cuyper (73′ Schrijvers), Kossounou, C.Mata, Mechele, Rits, Tau (63′ De Ketelaere), Vanaken

Man Utd: Romero, Dalot (81′ Fernandes), Lindelof, Maguire, Shaw, Williams, Matic, J.Mata, Pereira (71′ Fred), Lingard, Martial (67′ Ighalo)