Wypowiedzi

Cole: Mason jest niewiarygodny!

Legendarny napastnik Manchesteru United, Andy Cole zachwyca się umiejętnościami Masona Greenwooda, zachwalając m.in jego “niewiarygodną” zdolność do uderzania obiema nogami.

W ostatnim spotkaniu z Bournemouth, 18-latek trafił do siatki zarówno swoją lewą jak i prawą nogą. W sumie zdobył już 15 bramek we wszystkich rozgrywkach. Forma strzelecka Masona przekłada się na całą drużynę, która zdobyła 12 bramek w 4 ostatnich meczach Premier League. Andy Cole wierzy, że tak szybki progres Greenwooda, był możliwy dzięki jego pracy z właśnie Ole Gunnarem Solskjaerem, który sam zdobywał gole na poziomie Premier League.

– Przerwa wyszła United na dobre. Wszyscy są w formie, wszyscy wyglądają dobrze. Jak patrzę na naszych napastników to widzę rękę Ole. Widzę progres w ich wykańczaniu, podejmowaniu decyzji – powiedział Cole.

– Cieszę się, że Mason radzi sobie tak dobrze. Jest niewiarygodny, strzela jak chce, z dowolnej nogi, daje tak dużo jakości w tak młodym wieku. Zdobył dwa piękne gole z Bournemouth, niech jego świetna dyspozycja trwa. Wciąż się uczy, ale wykorzystuje każdą szansę jaką dostaje. Jego sfera mentalna również mi imponuje, wydaje się być przygotowany do gry na najwyższym poziomie. United będzie miało z niego pociechę. To zawodnik na lata – kończy Cole.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X