United zdobywa Selhurst Park

Manchester United po nerwowym meczu na Selhurst Park ostatecznie pokonał 2-0 miejscowe Crystal Palace. Bramki zdobywali Marcus Rashford i Anthony Martial.

Pierwsza bramka padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy to Rashford po dobrym podaniu Fernandesa przełożył Van Aanholta i trafił w długi róg bramki Guaity. To trafienie było bardzo kontrowersyjne, bo chwilę wcześniej Lindelof przewracał Zahę w polu karnym United, lecz sędzia nie odgwizdał przewinienia.

W 55 minucie Palace wyrównało za sprawą Ayew, jednak po decyzji VAR bramka została anulowana.

W 74 minucie powinno być 2-0, Bruno w świetnej sytuacji strzela w słupek.

Co się odwlecze to nie uciecze, w 78 minucie przyszło wybawienie dla United, po bardzo składnej akcji zespołu i asyście Rashforda, do siatki trafił Martial.

CRYSTAL PALACE – MANCHESTER UNITED (0-1) 0-2
Bramki: Rashford 45+1, Martial 78′

Crystal Palace: Guaita, Ward, Dann, Sakho, Van Aanholt, Milvojevic, McCarthy, McArthur, Townsend, Ayew, Zaha

Man Utd:De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Fosu-Mensah, McTominay, Pogba, Fernandes, Greenwood, Rashford, Martial