Wypowiedzi

Ole po meczu z Crystal Palace

Ole Gunnar Solskjaer miał kilka uwag po wygranym meczu z Crystal Palace. Oto co Norweg przekazał po zakończeniu spotkania.

– To był zacięty mecz, podczas którego nie weszliśmy na swój poziom podań, ale zdobyliśmy dwa świetne gole, które dały nam zwycięstwo.

– Marcus Rashford świetnie wykończył akcję przy pierwszym golu, ale najpierw zagrało kilka szybkich podań. Nie graliśmy tak wystarczająco często, bo oni bardzo sobie pomagali, nasi zawodnicy muszą mieć do siebie większe zaufanie.

– W sytuacji Lindelofa z Zahą, wyglądało, że Victor najpierw kopnął piłkę, to była stykowa decyzja, tak samo jak w sytuacji Anthony’ego Martiala. Nie sądzę, że był to rzut karny.

– Po drugim golu graliśmy lepiej, ale nie możemy zaczynać meczów tak, jak dziś. Dziś zaczęliśmy wolno i Palace grało wysoko pressingiem. Gdy jednak pokazywaliśmy więcej ruchu i wymienności podań, wyglądało to dobrze. Musimy być lepsi w szukaniu tego typu gry, gdy piłkarze to robią, miło się ich ogląda. Są dobrzy, silni i świetni technicznie, dlatego sprawiają wiele problemów obrońcom.

– Marcus Rashford i Anthony Martial cieszą się swoją grą, oni mają bardzo dobrą relację. Musimy się uśmiechać i być zadowolonymi z tego, co osiągnęliśmy. W styczniu nikt nie myślał, że do końca będziemy grać o TOP4. Radzimy sobie znakomicie od momentu wznowienia rozgrywek.

– To jest coś co ma znaczenie, tak jest w Manchesterze United, musisz zrobić krok do przodu i pokazać swoją osobowość. Mamy dwa mecze, które musimy wygrać. Piłkarze muszą być pewni siebie i wierzyć w nasz sposób gry.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X