Mecze

Podział punktów z West Hamem. 1-1 na Old Trafford.

Manchester United zremisował u siebie 1-1 z West Hamem United. Punkt, który stwarza United lepszą sytuację przed meczem z Leicester. To, kto zagra w LM, rozstrzygnie się w niedzielę.

2′ Fernandes świetnie do Martiala, który kiwa obrońcę i ucieka do prawej nogi, uderza mocno, ale Fabiański na posterunku!

3′ United dociska pedał gazu od pierwszych chwil, kolejny strzał, tym razem Greenwooda, który strzelał z 20 metrów.

11′ Cresswell posyła świetną, ostrą wrzutkę z rzutu wolnego, ale żaden z kolegów nie dał rady dojść do piłki.

24′ Fernandes z daleka, ale bardzo nieudanie, piłka na trybunach.

31′ Wrzutka Bowena, do piłki dochodzi Ogbonna, strzela głową, ale obok bramki.

35′ Bomba Rashforda z daleka, odbija to Fabiańśki!

39′ Williams świetne wpada w pole karne, zagrywa wzdłuż bramki, Mason Greenwood uderza z woleja i tylko instynktowny blok Ogbonny uratował West Ham!

43′ Dośrodkowanie z prawej strony, Antonio urwał się Lindelofowi i tak naprawdę zabrakło pewniejszego uderzenia i dojścia do piłki, bo Szwed pozwolił mu dojść do strzału na 3 metrze. Na szczęście piłka w rękach De Gei.

45′ Strzał z krótkiego rozegrania wolnego, Rice zostaje zablokowany przez Pogbę.

45+1′ GOL! 0-1 dla West Hamu, Antonio wykorzystuje rzut karny. Paul Pogba zablokował strzał Rice’a ręką, może trochę przypadkowo, ale jednak ewidentnie. Antonio się nie pomylił.

51′ GOL! 1-1! Greenwood! Mamy remis! Świetne, krótkie rozegranie Masona z Martialem, Francuz zagrywa zwrotnie do Anglika, który zabiera się z piłką i ładuje z całej siły do bramki! Fabiański bez szans!

54′ Martial dostaje podanie z prawej strony, ma dużo czasu i miejsca w polu karnym, ale za długo zwlekał i Ogbonna znów zdołał zablokować.

60′ Pogba z pokaźnego dystansu, ale niestety nad bramką.

62′ West Ham odpowiada, Bowen dostaje piłkę, drybluje i ucieka do prawej nogi, strzela i De Gea odbija na rzut rożny!

62′ Piłka po rzucie rożnym odbija się przed pole karne do Johnsona, który uderza bardzo mocno, ale również bardzo niecelnie.

68′ Rice dostał za dużo miejsca przed polem karnym, z czego skrzętnie skorzystał i huknął potężnie, centymetry od okienka De Gei!

72′ Wrzutka Noble’a z rzutu wolnego, Antonio dochodzi do strzału, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.

86′ Greenwood świetnie mija rywala i wystawia piłkę na 10 metr do Ighalo, który pudłuje…

MANCHESTER UNITED 1-1 WEST HAM UNITED

Bramki: 45+1′ Antonio (k) 54′ Greenwood