Mecze

Solskjaer po meczu z West Ham

Ole Gunnar Solskjaer nie mógł być całkiem zadowolony po dzisiejszym remisie z West Ham. Norweg wypowiedział się o rzucie karnym, Masonie Greenwoodzie oraz o przebiegu spotkania.

O rzucie karnym dla West Hamu:

Nie rozumiem tego karnego, Paul po prostu się zasłonił. Naturalna reakcja, przecież to szło prosto w jego twarz. Sędzia pokarał go, Paul miał przyjąć na twarz piłkę lecącą 100 km/h? Naturalna reakcja.

O Masonie Greenwoodzie:

Ten chłopak rośnie dosłownie z meczu na mecz. Krok po kroku, bramka po bramce. Trafia prawie wszystko co ma, kiedy dostaje piłkę to spodziewasz się gola. Mason to wielki profesjonalista. To widać. Kiedy codziennie pracujesz z zawodnikiem, to widzisz, kiedy jest wyspany i gotowy, a kiedy zarwał nockę grając na Playstation. Wszyscy wiemy jak on się prezentuje na treningach, więc nie dziwi nas, że strzela gole w meczach. Same superlatywy w jego kierunku.

O meczu:

Schodząc na przerwę, wiedzieliśmy że to nie jest dobry rezultat. Remis albo wygrana, to wchodziło w grę. Wygrana bardzo by nam ułatwiła sprawę, nieważne iloma bramkami. Decydująca będzie niedziela. 

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X