Mecze

Mamy to! United kończy sezon w TOP3!

Manchester United pokonał 0-2 ekipę Leicester City po golach Bruno i Lingarda. Czerwone Diabły uzupełniły podium Premier League. Taki wynik zapewnia ekipie Ole Gunnara Solskjaera zapewnia fazę grupową Ligi Mistrzów.

2′ Pogba znajduje podaniem Martiala w polu karnym, ale Tony był na spalonym.

12′ Rashford wrzuca piłkę w pole karne do Greenwooda, który uderza głową, ale nad poprzeczką.

14′ Błąd Maticia, Ndidi wystawia piłkę Tielemansowi, który strzela nad bramką De Gei.

21′ Martial urywał się Evansowi, jednak były obrońca United zdołał wyłuskać Francuzowi piłkę czystym wślizgiem i pozbawił go sytuacji sam na sam.

25′ Iheanacho w dobrej sytuacji, miał dwóch kolegów do rozegrania, ale zdecydował się na indywidualny wariat i skończyło sie bez gola.

32′ Bruno trafia do siatki po długim podaniu Pogby, ale Portugalczyk nawet się nie cieszył, był na ewidentym spalony,

34′ Tielemans w dobrej sytuacji, próbował strzału przy krótkim rogu.

41′ Kąśliwa piłka Pogby w pole karne Lisów, Marcus ją opanował i miał sporo czasu na oddanie strzału! Podkręcił futbolówkę, ale posłał ją zbyt wysoko!

45+1′ Krótka wymiana podań Pogby i Bruno, piłka trafia w końcu do Martiala ale Francuz uderzył nieczysto.

46′ Martial wpada z piłką w pole karne i zostaje powalony na murawę, jednak Justin wcześniej trafia jednak w piłkę. Czysto.

60′ Poprzeczka! Wrzutka z wolnego, Vardy dochodzi do sytuacji strzeleckiej, jego główka kończy na poprzeczce De Gei!

61′ Kolejna próba Tielemansa, znów bez gola.

70′ GOOOOOOOOL! 0-1! Bruno z rzutu karnego! Martial wyszedł na czystą pozycję i zostaje wycięty przez Morgana, sędzia pokazuje na wapno. Bruno się nie pomylił!

75′ Barnes z półobrotu, De Gea łapie!

83′ Gray uderzał mocno po ziemi w kierunku długiego słupka, to powinien być gol dla Lisów

90+1′ Schmeichel w polu karnym, Leicester naciska, ale bez efektu bramkowego.

90+3′ Czerwona kartka! Evans brutalnie zaatakował McTominaya i decyzja mogła być tylko jedna!

90+7′ GOOOOOOOL! 0-2! Jesse Lingard! Niesamowite! Schmeichel już totalnie się pogubił, stracił piłkę na rzecz Lingarda, który trafił do pustej bramki!

LEICESTER CITY 0:2 MANCHESTER UNITED

70′ Fernandes (k) 90+7′ Lingard

Man Utd: De Gea – Williams, Maguire, Lindelof, Wan-Bissaka – Matić, Pogba – Rashford (90+7′ Fosu-Mensah), Fernandes (86′ McTominay), Greenwood (77′ Lingard) – Martial (90+7′ Ighalo)

Leicester: Schmeichel – Evans (90+3′ Czerwona kartka), Morgan, Justin – Thomas (88′ Hirst), Albrighton (73′ Albrighton), Tielemans (75′ Barnes), Ndidi, Choudhury (75′ Praet) – Vardy, Iheanacho (58′ Perez)