Wypowiedzi

Ole: Klub wie, czego ja oczekuję

Ole Gunnar Solskjaer pochwalił swoich piłkarzy za cały sezon i charakter, jaki pokazała drużyna. Oto co Norweg powiedział po zakończeniu dzisiejszego spotkania z Leicester.

– Cieszę się. Uzyskaliśmy miejsce dające grę w Lidze Mistrzów, byliśmy daleko za drużynami, z którymi o to rywalizowaliśmy. Pokazaliśmy konsekwencję i właściwą mentalność. Budujemy tu odpowiednią grupę i możemy być dumni z ich postawy. Powiedziałem im przed meczem, że nie ważne co się dziś stanie, to wygraliśmy. Piłkarze pokazali swoją jakość jako zespół. Coraz bardziej wyglądamy na boisku tak, jak Manchester United powinien wyglądać. Nastawienie tutaj jest dużo lepsze niż było wcześniej.

– Dla tej drużyny to oznacza grę przeciwko lepszym zespołom w przyszłym roku, większe mecze. Musimy wejść na kolejny poziom, bo gra w Lidze Mistrzów oznacza, że w każdym meczu musisz wystawić swój najsilniejszy zespół. To nie jest Liga Europy, w której można dać odpocząć niektórym piłkarzom i dać minuty młodym zawodnikom. Teraz musimy wystawić najlepsze co mamy w każdym meczu, więc to zupełnie inna sytuacja. Musimy być silniejsi, sprawniejsi i mieć większą krzepę.

Zapytany o transfery, Ole dodał:

– Liga Mistrzów to też oczywiście też zysk finansowy. Ale nie myślę teraz o tym. Klub wie, czego ja potrzebuję i zamierzamy to sfinalizować. Zobaczymy z jakim składem skończymy.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X