Wypowiedzi

Mata po meczu z Brighton

Juan Mata zanotował dziś bramkę i asystę, które wydatnie pomogły United w pokonaniu Brighton i awansowaniu do kolejnej rundy Carabao Cup. Oto co miał do powiedzenia bohater tego spotkania.

Ogólne odczucia po końcowym gwizdku:

Można powiedzieć, że to udany wieczór. Wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się dziś dobrze. Wiedzieliśmy jak zagra Brighton i byliśmy przygotowani. 

O współpracy z Donnym van de Beekiem:

Donny to bardzo inteligentny piłkarz. Uwielbiam z nim grać. On gra mój futbol, rozumiemy tę grę w ten sam sposób. Gra na jeden, dwa kontakty i szukanie małej gry. Takiego partnera mi trzeba.

O bramce McTominay’a:

Chciałem posłać piłkę w miejsce, gdzie już czekało dwóch-trzech naszych piłkarzy. Świetna główka Scotty’iego dała bardzo ważną bramkę, bo schodziliśmy na przerwę prowadząc.

O nastawieniu drużyny w meczach Carabao Cup:

Carabao Cup to rozgrywki pucharowe, a wygranie ich daje trofeum. A my chcemy podnosić trofea, dla siebie i dla naszych fanów. Chcemy wrócić do regularnego zdobywania pucharów. To oznacza, że musimy wygrać każdy mecz. Tak do tego podchodzimy, takie jest nasze nastawienie.

O nastawieniu indywidualnym:

Czuję się dobrze pod względem fizycznym i mentalnym. Wciąż mam pasję do tej gry. Jeszcze trochę zostało w moich nogach i w mojej głowie.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X