United zdobywa Goodison Park!

Manchester United mimo iż przegrywał 0-1 z Evertonem na Goodison Park, strzelił trzy bramki i ostatecznie wygrał dzisiejsze spotkanie. Gole dla United zdobyli Bruno Fernandes dwie i Edinson Cavani.

W 15 minucie zamieszanie w polu karnym Evertonu i Martial znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył obok bramki. Minutę później jeszcze Rashford bardzo dobrze odebrał piłkę na lewym skrzydle i lobem próbował pokonać Pickforda, lecz niecelnie.

W 19 minucie mamy 1-0 dla Evertonu. Bernard uderza po ziemi i pokonuje De Geę.

W 25 minucie świetne dośrodkowanie Luke Shawa i piękny strzał głową Bruno Fernandesa, mamy 1-1!

W 27 minucie Lucas Digne otrzymał dobre podanie od Bernarda i ten mocno uderzył piłką w słupek. Było blisko gola dla Evertonu.

W 32 minucie dośrodkowanie Bruno Fernandesa z lewej flanki i piłka trafia do siatki. Wydawało się, że Marcus Rashford trącił jeszcze piłkę, jednak jak się okazało to Portugalczyk bezpośrednio trafił do bramki! 2-1 dla United!

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W 72 minucie doskonałe prostopadłe podanie Freda do Marcusa Rashforda, Anglik znalazł się w sytuacji sam na sam z Pickfordem, lecz bramkarz Evertonu broni jego strzał. To powinno być 3-1!

W 91 minucie Coleman dobrze ograł Freda na prawej stronie pola karnego i odegrał do Doucoure, ten jednak uderza wysoko nad bramką.

W 94 minucie kontratak United, które wychodzi 4 piłkarzami na dwóch obrońców, Bruno odgrywa do Cavaniego, a ten pewnie zdobywa swojego pierwsza gola w barwach Czerwonych Diabłów. Tuż po tej akcji sędzia zakończył mecz.

EVERTON – MANCHESTER UNITED 1-3 (1-2)
Bramki: Bernard 19′ – Bruno Fernandes 25′ 32′, Cavani 90+4

Everton: Pickford, Coleman, Holgate, Keane, Digne, Allan, Doucoure, Sigurdsson (Iwobi 67′), Rodriguez (Tosun 80′), Bernard, Calvert-Lewin

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw (Tuanzebe 67′), Fred, McTominay, Mata (Pogba 81′), Fernandes, Rashford, Martial (Cavani 81′)