Wymęczone, ale jest. Pierwsze zwycięstwo u siebie

Manchester United wreszcie wygrał ligowy mecz u siebie w tym sezonie. Zwycięskiego gola z West Bromem dał Bruno Fernandes.

2′ Martial głową po dobrym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu, ale Johnstone nie dał się zaskoczyć!

16′ Martial marnuje idealną okazję na otworzenie wyniku spotkania. Akcja Rashforda i Fernandesa Portugalczyk wykłada piłkę do Martiala, ten strzela po długim rogu, Johnstone broni!

33′ Fernandes z Matą przeprowadzają akcję, podanie do Martiala, który jednak został uprzedzony przez obrońców.

41′ Diagana strzela z dystansu, blokują to obrońcy United.

48′ Sędzia pokazuje na punkt karny po faulu Bruno, jednak po interwencji VAR’u, następuje zmiana decyzji. Nie będzie karnego

49′ Rashford z dystansu, celnie i dobrze, ale świetnie broni Johnstone!

52′ Ależ sytuacja dla gości, piłka dociera do Gallaghera, który przyjmuje na 5 metrze i uderza, świetnie broni De Gea!

55′ GOL! 1-0 dla United! Bruno z karnego! Mata zagrywa w  pole karne, rywal zagrywa ręką i mamy rzut karny dla United!

65′ Poprzeczka! Ależ „rogal” Robinsona! Fantastyczne uderzenie z rogu pola karnego, nie miałby szans De Gea, gdyby to leciało w światło bramki!

67′ Ładna akcja United, Bruno zagrywa wzdłuż bramki do Rashforda na 5 metr, który jeszcze niepotrzebnie przyjął i przez co dał szansę obronić Johnstone’owi!

71′ Maguire! Świetnie broni Johnstone! Wrzutka z rogu przechodzi na dalszy słupek, gdzie czekał już stoper United, który przyjął i uderzył z półwoleja, odbija Johnstone.

77′ Telles z woleja po wrzutce z rożnego, ale bardzo mocno i niecelnie.

90+1′ Ładna kontra United, Wan-Bissaka do Cavaniego, który sprytnie przepuszcza piłkę, Martial ładnie przekłada sobie piłkę na lewą nogę, ale w ostatniej chwili zdołał go zablokować obrońca rywala.

MANCHESTER UNITED 1:0 WEST BROMWICH ALBION

Bramki: 55′ Fernandes (k)

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Telles, Fred (80′ McTominay), Matić, Mata (63′ Cavani), Bruno, Rashford (80′ Van de Beek), Martial

West Brom: Johnstone, Furlong, Ajayi, Ivanović (79′ Krovinović), Bartley, Townsend, Pereira, Sawyers, Gallagher, Diangana (62′ Robson-Kanu), Grant (62′ Robinson)