Wypowiedzi

Solskjaer po wygranej z Villą

Ole wypowiedział się m.in o formie Pogby, nerwach w końcówce, rzutach karnych Bruno i transferze Amada Diallo.

O Pogbie:

Paul jest w coraz lepszej formie. Zagrał dziś dobre zawody. Rywal grał fizycznie i Paul świetnie się w takiej grze odnalazł, potrafił przytrzymać piłkę.

O nerwowej końcówce:

Eric uratował nas fenomenalnym blokiem w ostatniej akcji. Nie jestem zadowolony z ostatnich 10 minut, nie możemy doprowadzać do takich sytuacji, do takich nerwów w końcówce. Musimy lepiej rozgrywać nasze spotkania.

O rzutach karnych Bruno:

Bruno jest niesamowicie pewny siebie, po prostu bierze rzuty karne i strzela, nie boi się, że spudłuje. 

O nastawieniu zawodników:

Ci piłkarze są w większości w idealnym wieku do rozwoju, wciąż chcą się uczyć i słuchają. Każdego dnia przychodzą głodni i spragnieni ciężkiej pracy, to wszystko procentuje w dniach meczowych.

O transferze Amada Diallo:

Wszystkie formalności są dopięte, mam nadzieję, że Amad szybko do nas dołączy. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do nas trafi. Będzie potrzebował czasu do rozwoju. Poza jego transferem, nie myślę o niczym konkretnym w tym okienku.

Jak widzisz dalszą część sezonu i czy najbliższy mecz z Liverpoolem będzie kluczowy dla całego sezonu?

Rozwijamy się. Mam przeczucie, że do końca sezonu będzie w tabeli niesamowicie ciasno. Musimy po prostu robić swoje. Mecz z Liverpoolem? W środę gramy z City, jeszcze w ogóle nie myślę o meczu z Liverpoolem.

O przebiegu spotkania:

Mecz był może trochę zbyt otwarty, marnowaliśmy swoje szanse. Szukaliśmy widowiskowych podań zamiast prościej, ale skuteczniej przeprowadzić akcję.

O widocznym progresie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej pracy. Dziś pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi niż rok temu. Równo rok temu przegraliśmy z Arsenalem. Rozwinęliśmy się i wciąż zamierzamy się rozwijać. 

Czego życzy wszystkim w nowym roku?

2021 nie może być gorszy niż 2020. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego, na pewno będzie lepiej.

 

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X