Premier League

Tylko remis. West Brom 1-1 United

Manchester United tylko zremisował z West Bromwich Albion 1-1 i tylko powiększył swoją stratę do liderującego Manchesteru City.

2′ GOL! 1-0 dla gospodarzy. Lindelof przegrywa pojedynek fizyczny na 5 metrze z Diagne i napastnik West Bromu pokonuje głową bezradnego De Geę.

7′ Rashford zgrywa głową przed pole karne, uderzenie Freda z powietrza, jednak prosto w Johnstone’a.

23′ Rashford dośrodkowuje w pole karne, rywal był bliski wpakowania sobie piłki do własnej bramki, skończyło się na rzucie rożnym.

24′ Dośrodkowanie Pereiry w pole karne, strzał głową Diagne, piłka obok bramki De Gei.

27′ Snodgrass uderza głową, De Gea przenosi piłkę nad poprzeczką.

36′ Cavani szukał dośrodkowaniem McTominaya, szkot jednak nie zdołał opanować piłki. Słabo wygląda gra United.

37′ Gallagher dostaje żółtą kartkę za ostry faul na Fredzie.

45′ GOL! 1-1! Bruno Fernandes! Ależ wolej Portugalczyka! Shaw świetnie zacentrował w pole karne, a Portugalczyk fantastycznie trafił z woleja i pokonał Johnstone’a.

54′ Maitland-Niles wprowadza w pole karne Pereirę, który miał za dużo miejsca i czasu na uderzenie, na szczęście piłka przechodzi obok bramki.

58′ Fernandes z dystansu, przyblokowany strzał ląduje w rękawicach Johnstone’a.

61′ Żółta kartka dla Bartley’a, który faulował McTominay’a.

65′ Dużo zamieszania po rzucie wolnym dla United, Maguire pada na murawę po domniemanym faulu Ajayi’ego, sędzia pokazał na „wapno”, ale skonsultował się z VAR’em, po którym jednak okazało się, że faul był, ale wcześniej Maguire był na spalonym.

70′ Ależ pech United! Błąd obrony West Bromu, sytuacja Greenwooda, który strzela z całej siły z kilku metrów, instynktownie broni Johnstone, dobitka McTominay’a, z samej linii bramkowej wybija Furlong!

71′ Mocny strzał z dystansu Gallaghera, ponad bramką United.

77′ Diagne przepycha się z Maguire i nie wiadomo czy nie było faulu, jednak sędzia puścił całą akcję, Diagne w sytuacji sam na sam na 10 metrze został powstrzymany przez De Geę, Hiszpan obronił również próbę dobitki napastnika, ściągając mu piłkę z głowy!

85′ Snodgrass otrzymuje żółtą kartkę za powalenie Rashforda przed polem karnym.

88′ Diagne miał fantastyczną okazję na 5 metrze, Furlong znalazł go dośrodkowaniem, a napastnik West Bromu spudłował. Uff…

89′ Diagne dostaje żółtą kartkę za nierozważny faul na Rahsfordzie.

90+3′ Fernandes z dystansu, prosto w ręce Johnstone’a.

90+5′ Słupek! Dośrodkowanie z lewej strony, Maguire był już w polu karnym i wyszedł do strzału głową. Piłka jednak trafia w słupek, po strąceniu jej przez kapitalnie interweniującego Johnstone’a!

WEST BROMWICH ALBION 1:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 2′ Diagne, 45′ Fernandes

West Brom: Johnstone, Peltier (46′ Furlong), Ajayi, Bartley, Townsend, Yokuslu (67′ Livermoore), Gallagher, Maitland-Niles, Snodgrass (87′ Phillips), Diagne, Pereira

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Shaw, McTominay, Fred (82′ Van de Beek), Feranandes, Rashford, Martial (66′ Greenwood), Cavani