Klub

Oficjalnie: Solskjaer podpisał nowy kontrakt z Man Utd!

Ole Gunnar Solskjaer podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United wiążący go z klubem z Old Trafford co najmniej do 2024 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok – brzmi komunikat na oficjalnej stronie Czerwonych Diabłów.

Ed Woodward powiedział:

– Ole i jego sztab ciężko pracują, by wdrożyć fundamenty długoterminowego sukcesu na boisku. Wyniki tego sukcesywnie zaczynają być widoczne od dwóch ostatnich sezonów i z niecierpliwością wyczekujemy dalszego rozwoju tej ekscytującej drużyny przez kolejne lata. Szczególnie miły jest sposób osiąganego progresu z uwzględnieniem młodych wychowanków i piłkarzy światowego formatu, grając ofensywny futbol w odniesieniu do najlepszych tradycji Manchesteru United. Jesteśmy pewniejsi niż kiedykolwiek, że pod wodzą Ole, idziemy w dobrą stronę.

Ole dodał:

– Wszyscy wiedzą jakimi uczuciami darzę ten klub i cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt. To ekscytujący czas dla Manchesteru United, budujemy skład z dobrym balansem młodych i doświadczonych piłkarzy, którzy są głodni sukcesu. Mam obok siebie fantastyczny sztab szkoleniowy, wszyscy jesteśmy gotowi na kolejny krok tej przygody. Manchester United chce wygrywać największe i najważniejsze trofea i w tym kierunku zmierzamy. Poprawiliśmy się zarówno na boisku, jak i poza nim, to będzie kontynuowane przez najbliższe sezony. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia kampanii i gry przed wypełnionym kibicami Old Trafford.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X