Carabao Cup

Solskjaer po porażce z West Hamem w EFL Cup

Menedżer United narzekał, że jego drużyna znowu źle weszła w mecz oraz, że znów zabrakło skuteczności w meczu pucharowym.

O słabym wejściu w mecz:

Zabrakło nam gola w tym spotkaniu. Po raz kolejny źle zaczęliśmy i to zaczyna być niepokojące. West Ham zdobył przez to bramkę, a później pomimo faktu, że graliśmy dobrze przez większość czasu, nie zdobyliśmy bramki. Statystyki nic nie znaczą, co to zmienia, że mieliśmy 27 strzałów, skoro nic nam nie wpadło?

O dobrym wejściu Greenwooda:

Mason Greenwood dał bardzo dobrą zmianę, ale chyba jednak za późno pojawił się na boisku. Ostatnie minuty to było już prawdziwe szaleństwo, postawiliśmy wszystko na ofensywę, West Ham mógł zamknąć ten mecz.

O sytuacji z faulem na Lingardzie:

Nie zamierzam mówić o tym zbyt wiele, ale powinniśmy za tą sytuację dostać rzut karny. Kolejny raz nas coś takiego spotyka.

Wnioski po ostatnim gwizdku:

Każdy by chciał awansować dalej w pucharze. Sezon jest długi, dobrze go zaczęliśmy. Przeciwnik pokazał dziś charakter, przed nami jeszcze wiele ważnych spotkań. Jesteśmy dopiero na początku drogi, zagramy jeszcze mnóstwo, mnóstwo meczów. Wiemy, że wykonujemy dobrą pracę, musimy tylko dalej ciężko pracować. Odpadliśmy z pucharu i nas to martwi, ale skupiamy się już na sobocie.

O występie Martiala:

Uważam, że to niesprawiedliwe, szukać winnych wśród poszczególnych indywiduów. Jesteśmy drużyną, Anthony był na boisku razem z 10 innymi zawodnikami. Wszystkim czegoś brakowało. Wszyscy razem przegraliśmy ten mecz. Tony wie czego od niego oczekujemy, jeśli będzie ciężko pracował to dostanie swoje szanse.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jawnuta
Jawnuta
26 września 2021 10:55

To był najłatwiejszy puchar do wygrania.Matrial z Fredem bilet w jedną stronę. Matrial jest leniem bez ambicji, a Fred biega przez 90 minut i nic z tego nie wynika. Freda oceniam na podstawie innych spotkań.Przyjdzie puchar anglii i będzie to samo.Cristiano Ronaldo nie przyszedł do drużyny, w której sobie będzie czekać pare lat i MOŻE coś wygrają. W tym sezonie Gunar dysponuje o wiele lepszym składem. Jeżeli nie będzie drugi z małą stratą do lidera lub nie wygra FA Cup albo półfinał LM to powinien się pakować do domu do Kristiansund.

X