Carabao Cup

United żegna się z Pucharem Ligi

Manchester United żegna się z Pucharem Ligi już po pierwszej rundzie. Czerwone Diabły uległy West Hamowi 0:1.

9′ GOL! 0-1 dla West Hamu, Lanzini trafia do siatki. Fatalne zachowanie Tellesa w defensywie, pasywny Brazylijczyk wpuścił w pole karne Fredericksa i to praktycznie pod samą linię końcową, wycofanie do nie pilnowanego Lanziniego, który bez problemu dołożył nogę.

13′ Poprzeczka! Zamieszanie w polu karnym West Hamu, piłka odbija się do Maty, który uderzył na bramkę, Areola zbija to na poprzeczkę!

14′ Od razu kolejna sytuacja dla Diabłów, tym razem strzelał Sancho, jednak jego strzał w krótki róg został zbity na korner przez Areolę.

25′ Van de Beek spróbował z daleka, bardzo nieudanie, piłka na trybunach.

27′ Tym razem próbuje Lingard, dobry strzał, Areola wybija na rzut rożny.

35′ Ładnie odwrócił się z piłką Martial, uciekł obrońcy i wpadł w pole karne, jednak jego strzał przeleciał obok słupka Areoli.

43′ Ładnie to chciał zrobić Van de Beek, przyjęciem zgubił rywala i przełożył na lewą nogę, ale strzał był już nieudany.

50′ Mata znajduje podaniem Sancho, ten miał trudna pozycję, uderzył, ale niecelnie.

58′ Dalot z dystansu, mocno i niecelnie.

61′ Yarmolenko też próbował z dystansu, ale z podobnym skutkiem co Dalot.

62′ Greenwood! Tuż po wejściu na boisko mógł pokonać Areolę, ale trafił prosto w niego…

70′ Kontra United, Sancho znajduje Lingarda, ten próbuje strzelać, ale obrońca bierze tę piłkę na ciało.

81′ West Ham ruszył z kontrą na bramkę United, Bowen i Vlasić biegli 2 na 1 z Lindelofem i tylko fatalne podanie Bowena uratowało United…

83′ United zabiera piłkę pod polem karnym gościom, Greenwood decyduje się na strzał z daleka, niecelny.

86′ Bruno próbował z lewej nogi po efektownym obrocie, ale niestety i on nie trafia w bramkę.

87′ Słupek! Yarmolenko wyszedł między obrońców, po tym jak odbiła się do niego piłka, minął Hendersona i…na pustą bramkę trafił w słupek!

88′ United zostawia już tylko jednego zawodnika, znów West Ham wyszedł 2 na 1, Bowen do Noble’a, który jest sam na sam i…trafia w Hendersona. West Ham powinien zamknąć już ten mecz.

90+3′ Bruno strzelił bramkę po tym jak przejął  piłkę po rzucie sędziowskim, ale jednak sędzia nie uznał tego trafienia, piłka należała się West Hamowi.

MANCHESTER UNITED 0:1 WEST HAM UNITED

Bramki: 9′ Lanzini

Man Utd: Henderson, Dalot, Lindelof, Bailly, Telles (72′ Elanga), Matic, Van de Beek, Sancho, Mata (72′ Greenwood), Lingard (72′ Fernandes), Martial.

West Ham: Areola, Fredericks (16′ Coufal), Johnson, Diop, Dawson, Masuaku (69′ Vlasić), Kral, Noble, Lanzini (69′ Fornals), Yarmolenko, Bowen