Premier League

Solskjaer po porażce z Aston Villą

Solskjaer znów krytykował sędziów i ich brak konsekwencji, podał niezbyt pozytywną informację dotycząco stanu zdrowia Shawa i Maguire’a oraz zapewnił, że drużyna sie podniesie.

O kontrowersji przy bramce dla Villi:

Oczywiście, że jestem zły i rozczarowany, bo to był oczywisty ofsajd. Niestety, znów sędziują przeciwko nam. Można pochwalić rywala i stwierdzić, że trudno, stało się, kiedy przegra się zasłużenie. Ale my przegraliśmy po błędzie sędziego. Przeciwnik przeszkadza De Gei przy interwencji, kiedy oddawany jest strzał, który wygrał mecz. Znów brakuje konsekwencji sędziów, w drugą stronę takie spalone i faule na bramkarzach są bezwzględnie odgwizdywane. 

O rzucie karnym, ostatecznie przestrzelonym przez Bruno:

Nie widziałem sytuacji, po której był rzut karny, ale i tak go nie wykorzystaliśmy więc nie ma o czym rozmawiać.

O tłumie piłkarzy Aston Villi, którzy otoczyli Fernandesa przed rzutem karnym.

Chciałem to przemilczeć, ale nie powinno być tak, że oni robią to bezkarnie. Ale co z tego, najwyżej ktoś dostałby żółtą kartkę. Oni swój cel i tak osiągnęli, Bruno został sprowokowany.

O grze swoich podopiecznych:

Byliśmy agresywni, bardzo dobrze zmienialiśmy ciężar gry, chcieliśmy grać do przodu, wszyscy byli bardzo aktywni. Co z tego jednak, skoro znów brakowało ostatniego podania, albo jakościowego strzału. Zablokowano nam 20 z 30 strzałów czy też prób strzałów. 

O meczu z Villareal:

Bardzo ważne spotkanie, w końcu to mecz Ligi Mistrzów. Musimy zacząć zbierać punkty. Ci chłopcy już wiedzą jak to jest walczyć i wygrywać, kiedy wszyscy są przeciwko im. Wiem, że będą walczyć do upadłego, jeden za drugiego. Będziemy gotowi na Villareal.

Kto miał strzelać tego karnego?

Decyzja o tym kto strzela karnego została podjęta przed meczem.

Co z Lukiem Shawem i Harrym Maguire?

Na ten moment Shaw i Maguire są poza kadra na środowy mecz Ligi Mistrzów. Tyle mogę teraz powiedzieć.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jawnuta
Jawnuta
26 września 2021 09:57

Czas Solskjera raczej dobiegł końca.Ten człowiek pewnego poziomu nie przeskoczy. To jednostronny trener, który potrafi ustawić zespół tylko w jednym wariancie, który sprawdza się jedynie z kontry. Reszta nie istnieje.Poza tym kocha Freda ponad wszystko.Freda w klubie nie powinno być.Trzeba było nie wypożyczać Garnera i grać duetem McTomek-Garner.Przegraliśmy mecz z drużyną, która nie powinna zdobyć nawet 1 pkt u nas. Poprzednie porażki z Young Boys czy West Hamem w Carabao Cup również są trudne do wytłumaczenia. Fakty są takie, że mamy teraz trudną sytuację w lidze przez natłok bardzo ważnych meczy.Terminarz do końca listopada jest bardzo trudny.

X