Było już 2:0…strata punktów na Villa Park

Manchester United zremisował z Aston Villą 2:2, chociaż wygrywał już 0:2. Trzeba tutaj mówić o stracie punktów, kolejnej w tym sezonie.

6′ GOL! 0-1 dla Manchesteru United! Bruno Fernandes! Sprytnie rozegrany stały fragment United, Telles krótko z Bruno, Portugalczyk strzela z dystansu, mocno, ale w miejsce gdzie stał Martinez, ten jednak fatalnie się myli, wypuszczając piłkę z rąk, a ta wślizguje się do bramki!

11′ Dobra centra w pole karne Villi, Elanga skacze do główki uprzedzając Casha, ale z ostrego kąta strzela w boczną siatkę.

19′ Telles dogrywa do Cavaniego, piłka mija Urugwajczyka, ale dociera do Greenwooda, który jednak musiał czekać aż odbita piłka spadnie na ziemię i Martinez utrudnia mu zadanie bardzo szybkim i ostrym wyjściem  z bramki, rzut rożny dla United.

27′ Digne dostaje żółtą kartkę za wycięcie Dalota tuż przed polem karnym.

27′ Telles strzela z rzutu wolnego, mocno, ale w środek, Martinez tym razem odbija.

30′ Matić ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Ingsie.

33′ Pierwszy celny strzał Villi, Watkins lekko i sygnalizowanie strzela prosto w De Geę.

36′ Było groźnie pod bramką United, Buednia strzela głową po tym jak uciekł spod krycia Maticia, De Gea popisuje się świetnym refleksem!

45′ Centra z prawej strony boiska, piłka przelatuje przez całe pole karne United, w ostatniej chwili dopada do niej Digne, strzelając z woleja, efektownie, ale De Gea dobrze ustawiony i broni!

46′ Elanga wykorzystuje błąd przeciwnika, przejmuje piłkę, uderza z całej siły, Martinez broni!

49′ Ramsey wpada w pole karne, za łatwo dochodzi do strzału, De Gea jednak kapitalnie broni jego próbę!

55′ Digne efektownie mija Dalota, schodzi do środka, zagrywa do Buendii, ten strzela z pierwszej piłki, jednak prosto w środek, De Gea pewnie łapie.

60′ Strata Casha na 20 metrze, Polak podaje do Elangi, ten wpada w pole karne i powinien to zakończyć bramką, niestety uderza tuż obok słupka.

61′ I kolejna świetna okazja dla United, Greenwood popisuje się szybkością, wbiega w pole karne i uderza po długim rogu, piłka mija słupek…

67′ GOL! 0-2 dla United! Dublet Bruno Fernandesa! Villa traci piłkę pod wpływem pressingu United, Fred zagrywa do Bruno, ten przyjmuje i od razu uderza, piłka od poprzeczki wpada do bramki gospodarzy!

76′ Cash mocno centruje na głowę Watkinsa, któremu jednak zupełnie nie wyszło to uderzenie.

76′ GOL! 1-2, Aston Villa łapie kontakt za sprawą Ramseya. Villa przycisnęła, Fred próbował wybić piłkę Coutinho, ale ta spadła pod nogi Ramseya, który wpadł w pole karne i uderzył w długi róg, De Gea bez szans,

82′ GOL! 2-2, już jest remis. Coutinho z debiutanckim golem dla Villi. Ramsey idealnie wystawił piłkę do pustej bramki Coutinho, ten musiał to trafić.

ASTON VILLA 2:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 6′ Fernandes, 67′ Fernandes, 76′ Ramsey 82′ Coutinho

Man Utd: De Gea, Dalot, Lindelof, Varane, Telles, Fred, Matić, Fernandes (89′ Van de Beek), Elanga, Cavani, Greenwood (89′ Lingard)

Aston Villa: Martinez, Cash, Konsa, Mings, Digne, Sanson, Luiz, Ramsey, Buendia, Ings, Watkins