Wypowiedzi

Konferencja Ten Haga przed meczem z Sheriffem Tyraspol

Erik Ten Hag przed rewanżowym meczem fazy grupowej Ligi Europy z Sheriffem Tyraspol odpowiedział na pytania m.in o kontuzjowanych piłkarzy oraz o scysję z Cristiano Ronaldo.

Czy w składzie na jutrzejszy mecz będzie Cristiano Ronaldo?

Tak, będzie w kadrze meczowej.

Jak trudna jest sytuacja z Ronaldo?

Nie jest w ogóle trudna. Porozmawialiśmy jak dorośli i odpowiedzieliśmy sobie na wszystkie pytania. Cristiano opuścił jeden mecz i teraz znów będzie w kadrze.

Czy drużyna nie jest zmęczona plotkami?

W tym momencie, jesteśmy w 100% skoncentrowani na meczach. Cały czas pracujemy na treningach nad naszą grą, naszymi umiejętnościami i schematami. Wiemy co chcemy grać. Chcemy się cały czas rozwijać. 

Czy jutro zagrają powracający piłkarze?

Harry Maguire, Donny van de Beek i Aaron Wan-Bissaka pracowali na pełnych obrotach z drużyną. Decyzję podejmę po treningu. Dobrą dyspozycję złapał Pellistri, który wrócił po bardzo długiej przerwie spowodowanej poważnym urazem. To kolejna opcja dla nas.

Jak wygląda sytuacja zdrowotna Raphael’a Varane’a?

„Rapha” nie zagra już do przerwy na Mundial. Będzie walczył o możliwość gry na tym turnieju z reprezentacją Francji.

Czy Maguire zacznie grać regularniej?

Harry wciąż ma rolę do odegrania w tym zespole. Na pewno chce grać, do tego jestem świadomy, że reprezentacji Anglii zależy na jego regularnych występach, ale mnie obchodzi tylko jak najlepszy wynik mojej drużyny. 

Czy spodziewałeś się tak dobrej gry Lisandro Martineza?

Lisandro uosabia wszystkie pożądane cechy piłkarza Manchesteru United. Jest zaangażowany, waleczny, nie odpuszcza, motywuje kolegów, pokazują pozytywną boiskową agresję. Fani kochają takich zawodników, trenerzy również.

5 1 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X