Wypowiedzi

Ten Hag: Jestem zadowolony z tych, których mam

Erik Ten Hag stwierdził, że jest usatysfakcjonowany obecną kadrą Manchesteru United. Holender nie widzi palącej potrzeby transferów.

Mamy końcówkę grudnia, więc naturalnym jest, że zainteresowanie fanów futbolu jest przenoszone na styczniowe okienko transferowe. Wszak plotki związane ze zmienianiem klubów przez piłkarzy to siła napędowa społeczności piłkarskiej.

Tym bardziej jeśli drużynie nie idzie, jak w przypadku Manchesteru United, a braki na niektórych pozycjach są w stanie wskazać nawet niezbyt zaangażowani kibice. Erik Ten Hag stwierdził jednak, że jest zadowolony z tych, których ma.

– Jestem zadowolony z takiej kadry jaką mamy – powiedział – Po prostu mieliśmy wielu kontuzjowanych. To dlatego można mieć wrażenie, że kadra jest wąska.

Ten Hag zapewnia, że jego drużyna będzie silniejsza po zimowym oknie transferowym, ale z nieco innycy powodów niż transfery.

– Kiedy wróci Casemiro, kiedy wróci Lisandro, Mason Mount, Tyrell Malacia to zobaczycie, że pójdziemy do przodu. Będziemy silniejsi po zimowym okienku transferowym – zakończył Erik.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X