Informacje przedmeczowe

Sytuacja kadrowa przed meczem ligowym z Tottenhamem

Manchester United już w niedzielę rozegra kolejne starcie z ekipą z wielkiej szóstki, mianowicie z Tottenhamem. Erik Ten Hag przedstawił jak mniej więcej wygląda sytuacja kadrowa jego drużyny przed tym meczem.

Nadszedł styczeń, tak długo wyczekiwany przez trenera Manchesteru United, bo to właśnie w tym miesiącu do treningów mieli wracać rekonwalescenci jak np. Martinez czy Casemiro.

– Lisandro trenuje z drużyną, Shaw trenuje z drużyną. Casemiro również – wymieniał – Wreszcie doczekaliśmy się ich powrotu i mogą się znaleźć w kadrze meczowej na niedzielę, decyzja zostanie podjęta niebawem.

Zawodników powracających po mikro-urazach czy drobnych naciągnięciach jest więcej i wygląda na to, że Ten Hag będzie miał wreszcie odpowiednie pole manewru.

– Eriksen jest dostępny, tak samo Antony i Amad. Wszyscy Ci zawodnicy są na 100% gotowi i do mojej dyspozycji na Tottenham – powiedział.

W gronie niedostępnych zawodników pozostaje Anthony Martial, który, znów, nie jest w dyspozycji meczowej.

– Nie jest gotowy do gry – stwierdził Erik – Tylko zawodnicy przygotowani do warunków meczowych mogą grać i to jest nasza wspólna praca, sztabu i piłkarza, żeby do tej dyspozycji meczowej dojść. W tym momencie Anthony nie jest dostępny.

 

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X