Transfery

Standard Sport: Sancho i Antony zaoferowani klubom z Arabii Saudyjskiej

Jak informuje dziennikarz Standard Sportu, Manchester United zaoferował Jadona Sancho i Antony’ego klubom z Arabii Saudyjskiej. W grę wchodzi sprzedaż definitywna.

Nie da się ukryć, że mówi tutaj o dwóch kompletnych niewypałach transferowych. Dwóch piłkarzy, których sprowadzenie pochłonęło około 160 mln funtów. Antony dał od siebie zaledwie 16 bramek i asyst, a wynik Sancho w klasyfikacji kanadyjskiej jest niewiele lepszy, bo wynosi 18. Żałość.

Obaj zawodnicy tak naprawdę nie są już ważnymi elementami układanki Ten Haga, Anglik po kilkumiesięcznym buncie został wypożyczony do Borussii, a Brazylijczyk dostaje po kilka minut w meczach i w lidze nie zaliczył jeszcze żadnego trafienie ani ostatniego podania. Nic dziwnego więc, że Manchester United chce się ich z swoich szeregów pozbyć.

Jak podaje Nizaar Kinsella ze Standard Sport, klub sam zaoferował obu skrzydłowych klubom z Arabii Saudyjskiej, które w poprzednim okienku przeprowadzały szeroko zakrojoną rewolucję transferową. Jeden, jak i drugi został wyceniony na 50 mln funtów. Wiemy, że Jadon Sancho mógłby taki ruch zrealizować dopiero w lecie, kiedy skończy się jego wypożyczenie, po którym na pewno wróci do Manchesteru, ponieważ nie zawarto w nim opcji wykupu. Natomiast Antony’ego klub chciałby się pozbyć jak najszybciej.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X