Liga Europy

Ole o szansach Maguire’a na zagranie w Gdańsku

Ole Gunnar Solskjaer powiedział, że Harry Maguire jest pozytywnie nastawiony i wiele wskazuje na to, że będzie mógł zagrać w finale LE.

Kapitan United skręcił kostkę w meczu wyjazdowym z Aston Villą, wygranym przez Diabły 3-1. Pauzował zarówno z Leicester jak i z Liverpoolem. Do finału pozostało 9 dni, menedżer United przekonuje, że stoper jest optymistycznie nastawiony i wierzy, że 26 maja będzie mógł wyprowadzić drużynę na murawę stadionu w Gdańsku.

– Harry szybko dochodzi do siebie. Rozmawiałem z nim rano, był bardzo optymistycznie nastawiony. Jest z nim o wiele lepiej, oszczędzamy go i wierzymy, że wróci na czas. Ja zawsze byłem optymistą, więc oczywiście wierzę, że Harry dojdzie do siebie. Nie chcemy jednak ryzykować jego zdrowiem. Każdy chce zagrać w finale, to oczywiste, ale zdrowie jest najważniejsze – powiedział Solskjaer.

– Miejmy nadzieję, że Harry dojdzie do siebie jak najszybciej, damy mu tyle czasu ile zdołamy. Wiemy jak bardzo ważny jest dla zespołu. Wierzę, że jego rehabilitacja przejdzie szybko i będzie mógł zagrać w wielkim finale. Ja wierzę, że tak będzie.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X