Premier League

Sytuacja kadrowa przed meczem z Fulham

Menedżer United liczy, że w jutrzejszym meczu z Fulham będzie miał do dyspozycji dwóch rekonwalescentów.

Wtorkowe spotkanie będzie ostatnim w tym sezonie rozegranym na Old Trafford. Do tego na stadion będzie mogło wejść około 10 000 kibiców. Mecz ze spadkowiczem będzie okazją do powrotu na zwycięską ścieżkę po dwóch z rzędu porażkach domowych, kolejno z Leicester i Liverpoolem.

Daniel James i Anthony Martial wreszcie są w 100% zdrowi i mogą znaleźć się w wyjściowym składzie w jutrzejszym meczu. Za to na pewno zabraknie Phila Jonesa i Harry’ego Maguire’a.

– Mieliśmy kilka dni wolnego po meczu z Liverpoolem, Dan i Tony wracają do drużyny, co bardzo mnie cieszy. Nikt nie narzeka na urazy po meczu z Liverpoolem, zabraknie tylko Philla i Harry’ego. Reszta zdrowa – powiedział Solskjaer.

– Daniel i Anthony zrobili wszystko o co prosili ich lekarze i teraz są w pełni sił, trenują z nami od kilku dni. Wydaje mi się jednak, że jest za wcześnie żeby zaczęli od pierwszej minuty, ale zobaczymy. Mam nadzieje, że obaj pojawią się jutro na murawie. W meczu z Wolves na pewno dostaną więcej minut, żeby na finał byli już w rytmie meczowym. Jeśli chodzi o Harry’ego to wciąż nie mam 100% odpowiedzi, jest za wcześnie. Na pewno nie będzie grał w lidze, przygotowujemy go na finał.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X